Trwają poszukiwania nastolatków z Ledna

Trwają poszukiwania nastolatków z Ledna
Zdj.: https://lubuska.policja.gov.pl/
1 miesiąc temu
Lubuska Policja/tkb

Dwóch chłopców - Filip i Marek, którzy 10 maja około godziny 15:00 wyszli z domu w miejscowości Ledno (lubuskie), do tej pory nie wróciło do swoich domów. Policja oraz rodzina proszą o pomoc.

Około 200 osób bierze obecnie udział w akcji poszukiwawczej. To m.in. policja, straż pożarna oraz wojsko obrony terytorialnej. Rzeczniczka policji w Zielonej Górze - podinsp. Małgorzata Stanisławska poinformowała, że od wtorku (11.05) w akcji udział biorą również łodzie z sonarami, przewodnicy z psami tropiącymi oraz śmigłowiec. Z uwagi na trudności związane z ukształtowaniem terenu i bliskością rzeki Odry poszukiwania nie należą do najłatwiejszych. Mimo to przeczesano już obszar ponad 1000 ha.

Marek i Filip wyszli z posesji należącej do rodziny jednego z chłopców poniedziałkowym popołudniem. Kiedy wieczorem ich rodziny nie były w stanie się z nimi skontaktować, wszczęto alarm i poinformowano policję. Już w poniedziałkową noc rozpoczęto pierwsze prowizoryczne poszukiwania, które niestety nie dały efektu. Poniżej prezentujemy sylwetki nastolatków, podane przez lubuską policję.

Filip Pasiewicz - lat 13

Zaginiony Filip Pasiewicz - 13 lat, zdjęcie: https://lubuska.policja.gov.pl/Zaginiony Filip Pasiewicz - 13 lat, zdjęcie: https://lubuska.policja.gov.pl/

Rysopis: 164 centymetry wzrostu, około 60 kilogramów wagi, krępej budowy ciała, włosy ciemny blond, ścięte krótko, niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne.

Ubrany był w pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem z napisem w przedniej części, granatowe dresowe spodnie z czerwonym zamkiem na lewej nogawce w okolicy kolana, czarne buty sportowe marki Reebok.

Ostatni raz widziany był z zaginionym Markiem Gawryszakiem około godziny 15 w miejscowości Ledno w okolicy domu numer 8.

Marek Gawryszak - lat 15

Zaginiony Marek Gawryszak - 15 lat. Zdj.: https://lubuska.policja.gov.pl/Zaginiony Marek Gawryszak - 15 lat. Zdj.: https://lubuska.policja.gov.pl/

Rysopis: 167 centymetry wzrostu, około 60 kilogramów wagi, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, ścięte krótko, niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne.

Ubrany w granatową bluzę bez kaptura, z przodu na bluzie widoczna jest amerykańska flaga, czarne dresowe spodnie, szare buty sportowe marki Puma, czapka z daszkiem typu moro.

Ostatni raz widziany był z zaginionym Filipem Pasiewiczem w miejscowości Ledno w okolicy domu numer 8.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych chłopcach proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji, pod numerem alarmowym 112 lub numerami: 47 795 64 11 i 47 795 24 11.

Źródło: Lubuska Policja/tkb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Trwają poszukiwania nastolatków z Ledna
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.