Wałęsa: Życzę, byście mądrzej wybierali

Wałęsa: Życzę, byście mądrzej wybierali
(fot. PAP/Paweł Supernak)
PAP / wab

Życzę państwu, abyście w przyszłym roku mądrzej wybierali, mądrzej uczestniczyli w wyborach - powiedział były prezydent Lech Wałęsa podczas środowego spotkania opłatkowego z przedstawicielami najwyższych władz państwowych w warszawskich Arkadach Kubickiego.

Prezydent Bronisław Komorowski - gospodarz spotkania - poprosił Lecha Wałęsę, aby jako pierwszy złożył zgromadzonym życzenia. Jak mówił, jest dobrym obyczajem, aby ustępować miejsca starszym. Jednocześnie - dodał Komorowski - "przy okazji świąt chce się podkreślić to, co jest najważniejsze". - Dla nas najważniejsza była wolność, a Lech Wałęsa to symbol naszej wolności - zaznaczył Komorowski.

- Mam nadzieję, że w innych sprawach też będzie mi Pan ustępował - żartował Wałęsa.

Do zebranych były prezydent zwrócił się: "Chciałbym Państwu złożyć życzenia klasyczne, ale też życzenia polityczne. Abyście przez ten następny rok mądrzej wybierali, mądrzej uczestniczyli w wyborach. A wtedy gwarantuję Państwu, że będziemy mieli lepsze efekty, tak polityczne jak i ekonomiczne. A więc wszystkiego dobrego i pamiętajcie o tych dodatkowych politycznych życzeniach".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Wałęsa: Życzę, byście mądrzej wybierali
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.