Wizerunek prezydenta w rękach J. Smolińskiego

Wizerunek prezydenta w rękach J. Smolińskiego
(fot. prezydent.pl)
11 lat temu
PAP / wm

Jerzy Smoliński został doradcą prezydenta Bronisława Komorowskiego ds. medialnych. Jak powiedział PAP, będzie odpowiedzialny m.in. za wizerunek prezydenta. Będzie mu także doradzał w sprawach rynku medialnego w Polsce.

We wtorkowej rozmowie z PAP Smoliński zastrzegł, że nie będzie odpowiedzialny za bezpośrednie kontakty prezydenta z mediami. - Będę doradcą w szeroko pojętych sprawach medialnych - dodał.

Smoliński współpracuje z Komorowskim od wielu lat. Był rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej w czasie, gdy obecny prezydent kierował tym resortem. Pracował jako dyrektor ds. programowych poznańskiego oddziału TVP. Był również rzecznikiem i doradcą Komorowskiego, gdy ten był marszałkiem Sejmu.

W kwietniu media donosiły, że Smoliński oraz inny doradca Komorowskiego, Waldemar Strzałkowski, składając wieńce przy grobie Anny Walentynowicz, która zginęła w katastrofie smoleńskiej, byli nietrzeźwi. Wyjaśniali wówczas w rozmowie z "Rzeczpospolitą", że wracali ze spotkania u metropolity gdańskiego abp. Sławoja Leszka Głódzia, gdzie do obiadu wypili po lampce wina.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Wizerunek prezydenta w rękach J. Smolińskiego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.