USA: jedna osoba zastrzelona w szkole średniej w Knoxville

USA: jedna osoba zastrzelona w szkole średniej w Knoxville
(fot. PAP/EPA/Knoxville PD / HANDOUT)
1 miesiąc temu
PAP / jb

Jedna osoba poniosła śmierć w strzelaninie w szkole średniej w Knoxville - poinformowała w poniedziałek policja w tym mieście w stanie Tennessee. Ranny jest jeden funkcjonariusz, ale jego życie nie jest zagrożone.

 

Zgodnie z oświadczeniem policji po godzinie 15 czasu lokalnego funkcjonariusze wkroczyli do szkoły, gdzie znajdował się uzbrojony mężczyzna. Na miejscu padłu strzały.

W wymianie ognia zastrzelona została jedna osoba. Ranny został także policjant, którego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu zdarzenia aresztowano jedną osobę.

Policja poinformowała, że nie ma więcej ofiar strzelaniny. Trwa śledztwo, do wiadomości publicznej nie podano do tej pory informacji na temat możliwych motywów napastnika w szkole. Biuro szeryfa w Knoxville przekazało, że sytuacja jest opanowana, a gmach szkoły bezpieczny. 

Źródło: PAP / jb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
63,00 zł
90,00 zł

Wyjątkowy komplet dla wyjątkowych kobiet

Kobieta w wielkim mieście to cykl osobistych i wzruszających wywiadów ze znanymi kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej i...

Skomentuj artykuł

USA: jedna osoba zastrzelona w szkole średniej w Knoxville
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.