USA/ Podejrzany o zabójstwo ośmiu osób na przedmieściach Chicago znaleziony martwy

USA/ Podejrzany o zabójstwo ośmiu osób na przedmieściach Chicago znaleziony martwy
Policja w USA - Jill Carlson (jillcarlson.org) from Roman Forest, Texas, USA, CC BY 2.0 www.creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons
PAP / pzk

Mężczyzna podejrzany o zabójstwo ośmiu osób na przedmieściach Chicago w amerykańskim stanie Illinois został znaleziony martwy w stanie Teksas; najprawdopodobniej odebrał sobie życie po konfrontacji z tamtejszymi organami ścigania – poinformowała w poniedziałek policja.

Śmierć 23-letniego Romeo Nance'a w pobliżu miasta Natalia w Teksasie, około 56 km na południowy zachód od San Antonio, zakończyła policyjną obławę, która rozpoczęła się po zabójstwie jednego mężczyzny i zranienia drugiego w dwóch niedzielnych strzelaninach w rejonie Chicago.
Poszukiwania podejrzanego doprowadziły policję do odkrycia dwóch kolejnych miejsc zbrodni w poniedziałek w mieście Joliet w stanie Illinois, gdzie siedmiu członków jednej rodziny zostało zastrzelonych w dwóch domach znajdujących się naprzeciwko siebie.

DEON.PL POLECA
Policja w hrabstwach Joliet i Will nie ustaliła jeszcze, jakie były motywy zbrodni. Zdaniem władz Romeo Nance znał ofiary, które znaleziono w niedzielę i poniedziałek w trzech różnych miejscach.
W poniedziałek policja w Joliet podała na Facebooku, że prowadzi śledztwo w sprawie zabitych osób i udostępniła zdjęcia podejrzanego mężczyzny oraz jego pojazdu – czerwonej toyoty camry, którą widziano w miejscach dwóch strzelanin w niedzielne popołudnie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Sierżant Bagieta

Pasja, misja, obowiązek,
Korupcja, głupota, bałagan.
Dwie rzeczywistości – jeden świat. Policja

Bez kompromisów i półśrodków. Tylko on tak otwarcie komentuje rzeczywistość. Sierżant Bagieta – znany Youtuber – po latach spędzonych na służbie...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

USA/ Podejrzany o zabójstwo ośmiu osób na przedmieściach Chicago znaleziony martwy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.