Zderzenie ciężarówki z autobusem przewożącym uczniów; trzy osoby trafiły do szpitala

Zderzenie ciężarówki z autobusem przewożącym uczniów; trzy osoby trafiły do szpitala
Fot. Policja Lubelska / Facebook.com
PAP / pk

Trzy osoby, w tym dwoje uczniów i kierowca zostali przewiezieni do szpitala po wypadku ciężarówki z autobusem przewożącym uczniów szkoły średniej, do którego doszło rano w miejscowości Stołpie (Lubelskie) na drodze krajowej nr 12 między Lublinem a Chełmem. Droga jest całkowicie zablokowana.

Kom. Ewa Czyż z Komendy Powiatowej Policji w Chełmie przekazała, że do zderzenia tira z autobusem doszło około godz. 6.50 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Stołpie między Lublinem a Chełmem.

Wypadek autobusu wiozącego uczniów

- Wstępne ustalenia wskazują, że w kierunku Lublina jechał samochód ciężarowy, który zwolnił i zatrzymał się, żeby skręcić w lewo na stację paliw. W tym momencie na jego tył najechał autokar przewożący wycieczkę szkolną - młodzież jednej z ponadpodstawowych szkół chełmskich - opisała kom. Czyż.

Jak dodała, ze wstępnych ustaleń wynika, że trzy osoby zostały przewiezione do szpitala tj. kierowca autokaru i dwoje uczniów.

DEON.PL POLECA

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje ruchem na objazdy przez Rejowiec i Rejowiec Fabryczny. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godz. 10.

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zderzenie ciężarówki z autobusem przewożącym uczniów; trzy osoby trafiły do szpitala
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.