Pytanie, które otwiera na uwolnienie

Pytanie, które otwiera na uwolnienie
(fot. Mocni w Duchu / youtube.com)
3 lata temu

Pragniesz być wolny od nałogów i cierpienia? Chcesz doświadczyć prawdziwej wolności, której już nikt ci nie odbierze? Zacznij od odpowiedzenia sobie na to pytanie.

Uwolnienie może nastąpić tylko wtedy, kiedy bardzo mocno przylgniesz do Jezusa i opowiesz się po Jego stronie. Posłuchaj, jak zrobić ten krok. Kim jest dla ciebie Jezus? Jesteś z Nim w relacji? A może tylko darzysz Go kultem z przyzwyczajenia?

W czasie naszych adwentowych spotkań poruszymy 5 tematów:

  • Relacja z Jezusem oraz skrucha
  • Przebaczenie
  • Wyrzeczenie się zła
  • Stanięcie w autorytecie Jezusa
  • Przyjęcie błogosławieństwa Ojca

Zobacz pierwszy odcinek rekolekcji adwentowych "Zerwij kajdany". Zaczynij od tego, w jakiej kondycji jest twoja relacja z Chrystusem:

W życiu każdego z nas dzieją się rzeczy, których nie chcemy. Kłopoty w relacjach, problemy w pracy, niespodziewana choroba i wiele innych rzeczy, które odbierają radość życia i oddalają od Boga. Dlatego każdy potrzebuje uwolnienia. Niestety, nie da się go osiągnąć bez zaufania Chrystusowi.

Adwent jest szczególnym czasem zaufania; przygotowując się na Boże Narodzenie, zachęcamy was do udziału w rekolekcjach, które pomogą wam zaufać Bogu i ZERWAĆ KAJDANY naszych zniewoleń.

Spotykamy się 3 razy tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek. Na naszej drodze, ku pełni zaufania Chrystusowi, prowadzi nas wieloletni duszpasterz, Remigiusz Recław SJ.

Zobacz zwistun rekolekcji

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jacek Bolewski SJ
14,92 zł
19,90 zł

Jeśli troszczysz się i niepokoisz o wiele, pamiętaj, że potrzeba tylko Jednego

Modlitwa imieniem Jezus jest odpowiedzią na głód duchowy XXI wieku. Znana od wieków w tradycji chrześcijańskiego Wschodu, zyskuje coraz większą popularność także na Zachodzie....

Skomentuj artykuł

Pytanie, które otwiera na uwolnienie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.