Utraciłeś swoją pierwszą miłość? Zaryzykuj jeszcze jeden raz

Utraciłeś swoją pierwszą miłość? Zaryzykuj jeszcze jeden raz

Drugi odcinek serii przygotowanej przez Romana Groszewskiego SJ. Tym razem jezuita szuka odpowiedzi na pytania o sens i miłość w  serialu "Trzynaście powodów" i piosence "The Night We Met" zespołu Lord Huron.

Pomysł: Roman Groszewski SJ

Nagranie i montaż: Marek Sułecki

DEON.PL POLECA

Sen Jakubowy. Odnaleźć Boga w popkulturze to seria przygotowana przez ojca Romka Groszewskiego SJ. Czy jest możliwe znaleźć Boga w popkulturze? Czy jest możliwe zobaczyć ślad jego obecności w piosenkach, które zupełnie nie mówią o tym kim On jest? Ojciec Romek wierzy, że jest to możliwe i zaprasza Was w piękną i subtelną podróż w poszukiwaniu Jego śladów.

Od września 2013 roku, pracuje w Szkole Podstawowej nr 69 jako nauczyciel religii oraz kontynuuje studia teologiczne z zakresu teologii biblijnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jest także duszpasterzem wspólnoty ewangelizacyjnej DOM oraz duszpasterzem akademickim.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mark E. Thibodeaux SJ

W każdej sytuacji, czy to zwyczajnego dnia, czy w chwili podejmowania ważnej decyzji, w głowie i sercu słyszysz wiele głosów proponujących ci różne działania lub reakcje. Ignacjańska metoda rozeznawania uczy, jak dostroić swoje duchowe zmysły,...

Skomentuj artykuł

Utraciłeś swoją pierwszą miłość? Zaryzykuj jeszcze jeden raz
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.