Święty Józef nigdy nikogo nie zostawia bez pomocy. To patron od spraw beznadziejnych [ŚWIADECTWO]

Święty Józef nigdy nikogo nie zostawia bez pomocy. To patron od spraw  beznadziejnych [ŚWIADECTWO]
fot. Priscilla Du Preez / Unsplash
Katarzyna

"Zaczęłam codziennie odmawiać modlitwę do świętego Józefa. Czułam się wówczas taka spokojna i bezpieczna. Prosiłam o najlepsze wyjście z sytuacji. I praktycznie z dnia na dzień wszystko zaczęło się zmieniać". Przeczytaj świadectwo cudu, który wydarzył się za wstawiennictwem świętego Józefa.

Święty Józef to najlepszy tata. W styczniu zeszłego roku byliśmy w bardzo trudnej sytuacji mieszkaniowej. Prosiłam Boga o pomoc i rozwiązanie problemów.  Dodam, że trwały one kilka lat. W końcu było już naprawdę ciężko.

Przeczytałam w internecie, że właśnie rozpoczyna się Rok Świętego Józefa i że "jeśli nie możesz czegoś dostać od mamy, to tata na pewno ci nie odmówi". Była tam modlitwa do świętego Józefa, którą zaczęłam odmawiać codziennie. Czułam się wówczas taka spokojna i bezpieczna. Prosiłam o najlepsze wyjście z sytuacji. I tak praktycznie z dnia na dzień wszystko zaczęło się zmieniać.

Potrzebujesz pomocy? Telegram do św. Józefa. Modlitwa z prośbą o szybki ratunek

W marcu rozpoczęliśmy przygotowania do wielkiego remontu już naszego domu. Mieszkamy w nim szczęśliwie od roku. Wszystko dzięki świętemu Józefowi. Moje problemy po ludzku były nie do ogarnięcia. A jednak! Święty Józef to wielki, nieco zapomniany patron od spraw beznadziejnych. Nigdy nikogo nie zostawia bez pomocy.

DEON.PL POLECA

Teraz znów będę potrzebowała pomocy świętego Józefa w znalezieniu nowej pracy, takiej która przyniesie wiele dobra nie tylko mi ale też innym. Takiej na chwałę Boga! I wiem że święty Józef już jej dla mnie szuka, bo to najbardziej troskliwy tata! Chwała Panu!

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Pytlarz

Święty Józef – nasz przemożny Opiekun

Każdego roku do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu ze wszystkich stron kraju napływają świadectwa wysłuchanych próśb i otrzymanych łask. Publikujemy je w kolejnym, czwartym tomie Cudów św. Józefa....

Skomentuj artykuł

Święty Józef nigdy nikogo nie zostawia bez pomocy. To patron od spraw beznadziejnych [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.