Basia Turek: co chwilę wkurzam się na Pana Boga [WIDEO]

Basia Turek: co chwilę wkurzam się na Pana Boga [WIDEO]
(fot. Michał Lewandowski)
Logo źródła: DEON LIVE Redakcja DEON.pl

Są czasem bardzo konkretne momenty, kiedy jest we mnie bardzo dużo buntu, złości i przede wszystkim pytania: czy to wszystko powinno tak wyglądać?

Opowiada o momentach, kiedy nie jest tak "różowo", przykładowo kiedy szuka kogoś do pomocy i nie może znaleźć. Wtedy myśli o tym, że niepełnosprawni tak nie mieszkają, tak nie żyją, mają zapewnioną stałą i profesjonalną opiekę. Co przynoszą jej te trudne chwile? Posłuchajcie sami:

Barbara Turek w projekcie "W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ"

DEON.PL POLECA

85% niepełnosprawności Basi Turek oznacza 100% zależności od drugiego człowieka. Czy można tak żyć? I to jak! Na spotkaniu opowiedziała nam, o jakie "więcej" chodzi w jej życiu. Kolejne odcinki już niebawem na DEON.pl

Pozostałe odcinki znajdziesz TUTAJ

*  *  *

#COŚWIĘCEJ czyli co?

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia.

W czasie naszych wcześniejszych spotkań gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska, Włodek Markowicz, Magda Wiśniewska, Jaciek Mela, Piotrek Żyłka, Grzegorz Kramer SJ, Łukasz Wojtusik, siostra Eliza i siostra Tymoteusza.

TUTAJ >> znajdziecie nagrania z poprzednich spotkań tego cyklu.

Poniżej publikujemy nagranie z całej rozmowy:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Barbara Turek, Dominika Frydrych

85% niepełnosprawności Basi Turek oznacza 100% zależności od drugiego człowieka. Czy tak można żyć? Można! I to jak!

Dla swoich rodziców okazała się wielkim zaskoczeniem – po jej narodzinach lekarze postawili diagnozę: córka nie będzie...

Skomentuj artykuł

Basia Turek: co chwilę wkurzam się na Pana Boga [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.