Chcesz zdobyć najnowszą książkę Kasi Olubińskiej z autografem? Taka możliwość już niedługo

Chcesz zdobyć najnowszą książkę Kasi Olubińskiej z autografem? Taka możliwość już niedługo
(fot. instagram.com/bogwwielkimmiescie)
7 miesięcy temu
facebook.com / jb

"Jeśli jesteś w takim momencie swojego życia, że też potrzebujesz odnaleźć nadzieję, wiarę i sens, to zapraszam na wspólne poszukiwania do mojego domu. Otwieram przed tobą swoje drzwi" - pisze dziennikarka.

Kanapa, stół, okno z widokiem na niebo – to od jakiegoś czasu cały nasz świat. Wśród czterech ścian zatęskniliśmy za zwykłą codziennością i wypiciem kawy z dawno niewidzianym bliskim. Wielu z nas zaczęło zadawać sobie pytania: jaki jest mój dom? Na jakich fundamentach został zbudowany? Czy przetrzyma tę burzę? 

Katarzyna Olubińska zamienia tym razem wielkie miasto na rodzinną miejscowość. Wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło, i bardzo czule opowiada o bliskości, rodzinie, miłości, wierze, marzeniach i tęsknocie. W intymnych zapiskach dzieli się też tym, jak ważne jest bycie tu i teraz oraz zaufanie Bogu w każdym momencie bez względu na to, co nam się przydarza.

"Ta książka zrodziła się z potrzeby serca, z tęsknoty za bliskością, za radością poranka, ale też z wdzięczności za to, ile dostałam od mojej mamy, za dar jej obecności, za jej miłość do nas, za mój rodzinny dom. Jeśli jesteś w takim momencie swojego życia, że też potrzebujesz odnaleźć nadzieję, wiarę i sens, to zapraszam na wspólne poszukiwania do mojego domu. Otwieram przed tobą swoje drzwi" - czytamy.

Chcecie zdobyć książkę Kasi Olubińskiej z autografem? W takim razie przygotujcie się na 22 maja! Każdy kto podczas spotkania online z autorką „Boga w moim domu”, które odbędzie się na Facebooku empiku, zamówi książkę, otrzyma ją z podpisem Kasi. Szczegóły dotyczące spotkania opublikujemy już wkrótce.

Przeczytaj fragmenty z innych książek autorki:

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
27,93 zł
39,90 zł

Pozwól nadziei rozkwitnąć na nowo

Kanapa, stół, okno z widokiem na niebo – to od jakiegoś czasu cały nasz świat. Wśród czterech ścian zatęskniliśmy za zwykłą codziennością i wypiciem kawy z dawno niewidzianym bliskim. Wielu...

Skomentuj artykuł

Chcesz zdobyć najnowszą książkę Kasi Olubińskiej z autografem? Taka możliwość już niedługo
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.