Codziennie w wyniku aborcji ginie 125 tys. dzieci

Codziennie w wyniku aborcji ginie 125 tys. dzieci
(Fot. pl.depositphotos.com)
lifenews.com/Worldometer/dm

W każdej sekundzie na całym świecie podczas aborcji giną nienarodzone dzieci. I chociaż w wyniku innych chorób i tragedii, w tym m.in. COVID-19, chorób serca, nowotworów, wypadków drogowych i in. codziennie umierają ludzie, aborcja nadal pozostaje główną przyczyną śmierci na świecie.

Przez prawie dwa lata naukowcy, lekarze, pielęgniarki i inne osoby z branży medycznej pracowały nad stworzeniem szczepionek i opracowaniem terapii, które pomogą pacjentom w walce z COVID-19. Pomimo tych nieustannych wysiłków, wg Worldometer zmarło 5,1 miliona ludzi.  

Wg najnowszych statystyk dot. aborcji na całym świecie, opublikowanych przez Światową Organizację Zdrowia, jak dotąd w 2021 roku na całym świecie dokonano 38 mln aborcji, czyli około 125 000 każdego dnia.  

Wg szacunków Instytutu Guttmachera w samych Stanach Zjednoczonych w wyniku aborcji ginie dziennie 2465 nienarodzonych dzieci.  

Od marca 2020 r., kiedy przyjmuje się wybuch pandemii COVID-19, która dotknęła świat - w ciągu prawie 2 lat, w wyniku aborcji zmarło ponad 76 625 000 osób.

Aborcja jest zdecydowanie główną przyczyną zgonów na świecie.

lifenews.com/Worldometer/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso
25,83 zł
36,90 zł

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Codziennie w wyniku aborcji ginie 125 tys. dzieci
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.