Chcesz zadać pytanie Łobuzom ze zdjęcia? Jest okazja

Chcesz zadać pytanie Łobuzom ze zdjęcia? Jest okazja
(fot. aj)
3 lata temu
Redakcja DEON.pl

Grzegorz Kramer SJ mówi, że Bóg jest dobry i że da się za to zabić. Łukasz Wojtusik pracuje jako dziennikarz radia TOK FM, a gdy jest za głośno, jedzie do Tyńca. Piotrek Żyłka rozmawia z Bożymi szaleńcami, a oni zdradzają mu, jak się żyje na pełnej petardzie. Chcecie ich o coś zapytać? Pomożemy wam!

Jak zadać pytanie Łobuzom?

Grzegorz Kramer SJ, Łukasz Wojtusik i Piotrek Żyłka na najbliższym spotkaniu z cyklu "W życiu chodzi o #COŚ WIĘCEJ" podzielą się swoimi osobistymi historiami. O szczegółach spotkania przeczytacie TUTAJ >> 

Jeśli chcecie zadać im jakieś pytanie, macie taką szansę. Wyślijcie je na: pytania[at]deon.pl (pytania@deon.pl)

Osoby, których pytania wybierzemy, otrzymają od nas w prezencie książkę Wydawnictwa WAM.

*

"W życiu chodzi o #COŚ WIĘCEJ" to nasz nowy projekt. Gośćmi premierowego spotkania byli: s Anną Bałchan, Janina Ochojska i Włodek Markowicz. Tu >> znajdziecie nagrania z ich wystąpień. 10 kwietnia naszymi gośćmi będą Grzegorz Kramer SJ, Piotrek Żyłka i Łukasz Wojtusik. Jeśli chcecie zdobyć wejściówkę, tutaj >> przeczytacie, jak można to zrobić.

Dlaczego #COŚ WIĘCEJ?

Nie ma się co oszukiwać. Na co dzień funkcjonujemy w rzeczywistości, która często zmusza nas do koszmarnie szybkiego działania. Ciągle brakuje nam czasu. Bo w pracy trzeba uzyskać maksymalne wyniki, bo w domu jest tyle do zrobienia, że nie wiemy od czego zacząć, bo ze wszystkich stron jesteśmy przekonywani, że musimy każdego dnia osiągnąć jeszcze więcej i jeszcze wyżej stawiać sobie poprzeczkę, żeby być naprawdę szczęśliwymi.

No i jeszcze ten Internet. Kiedy już mamy wolną chwilę, chcemy odpocząć, przeczytać albo posłuchać czegoś ciekawego, to jesteśmy zalewani informacjami i materiałami, które robią nam jeszcze większą sieczkę w głowie i sprawiają, że ślizgamy się po powierzchni.

Ale gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś tu nie gra. Patrzymy na świat dookoła, na samych siebie i podskórnie czujemy, że życie nie może kończyć się na nieustannej gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co.

Czujecie o co chodzi? Prawda?

My też to czujemy. I nie do końca się nam to podoba. Ale nie mamy zamiaru marudzić i narzekać. Dlatego ruszyliśmy z nowym projektem. Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia!

TUTAJ >> znajdziecie materiały i nagrania z pierwszego spotkania "W życiu chodzi o #COŚ WIĘCEJ". Naszymi gośćmi byli: Janina Ochojska, s. Anna Bałchan i Włodek Markowicz. 

PS: A to trailer pierwszej odsłony W życiu chodzi o #COŚ WIĘCEJ

W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ

Już w tym tygodniu internetowa premiera naszego nowego projektu. Spotkaliśmy się kilka tygodni temu w Krakowie. Wejściówki rozeszły się w mgnieniu oka. Teraz wszyscy będziecie mogli zobaczyć, jak to wyglądało. Genialni goście, inspirujące przemowy i poruszające historie. Wszystko po to, by na nowo odkryć, że w życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ

Opublikowany przez DEON.pl na 9 października 2017
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Kramer SJ, Łukasz Wojtusik, Piotr Żyłka
25,94 zł
39,90 zł

Czy Kościół może być normalny? Bez tematów tabu, pouczania i krzywdzenia innych?

Grzegorz Kramer SJ i Piotr Żyłka w szczerej rozmowie z Łukaszem Wojtusikiem. 

Kontrowersyjni. Prowokujący do myślenia. Nie wahają się mówić o sprawach...

Skomentuj artykuł

Chcesz zadać pytanie Łobuzom ze zdjęcia? Jest okazja
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.