Piotrek Żyłka: bez tych ludzi byłbym w rozpaczy [WIDEO]

Piotrek Żyłka: bez tych ludzi byłbym w rozpaczy [WIDEO]

- Dzięki tym osobom w trudnych momentach życia miałem się na kim oprzeć. Mam szczęście do ludzi i chcę wam opowiedzieć trzy krótkie historie - mówi Piotrek Żyłka.

Wspomina też o szefie, dzięki któremu nauczył się redagować artykuły i zdradza, co jego osobista historia ma wspólnego z opisanym w Biblii Zacheuszem. Mówi o momencie, kiedy wstawał rano i zastanawiał się, po co żyje i o pierwszym doświadczeniu miłosierdzia. Posłuchajcie:

W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ >>

DEON.PL POLECA

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia.

W czasie naszych spotkań gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska, Włodek Markowicz, Magda Wiśniewska, Jaciek Mela, Piotrek Żyłka, Grzegorz Kramer SJ i Łukasz Wojtusik.

TUTAJ >> znajdziecie nagrania z poprzednich spotkań tego cyklu.

Zobacz też: Moje Camino i droga, która zaczyna się po każdym powrocie [WIDEO] >> oraz Pomyśl, co zrobisz, jak wygrasz 10 milionów w totka >>

Piotr Żyłka wychowanek dominikanów i wspólnoty z Taizé, współpracownik jezuitów, redaktor naczelny DEON.pl. W książkach rozmawia z Bożymi szaleńcami (s. Małgorzata Chmielewska, ks. Jan Kaczkowski). A oni mówią mu jak żyć na pełnej petardzie i do tego cholernie szczęśliwie. Dzięki nim razem z przyjaciółmi zainicjował Zupę na Plantach Współautor książki Łobuzy. Grzesznicy mile widziani

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Kramer SJ, Łukasz Wojtusik, Piotr Żyłka

Czy Kościół może być normalny? Bez tematów tabu, pouczania i krzywdzenia innych?

Grzegorz Kramer SJ i Piotr Żyłka w szczerej rozmowie z Łukaszem Wojtusikiem. 

Kontrowersyjni. Prowokujący do myślenia. Nie wahają się mówić o sprawach...

Skomentuj artykuł

Piotrek Żyłka: bez tych ludzi byłbym w rozpaczy [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.