"Ukształtowałem cię - przeczytałam i pomyślałam - Chłopie, mógłbyś się bardziej postarać!"

"Ukształtowałem cię - przeczytałam i pomyślałam - Chłopie, mógłbyś się bardziej postarać!"
(fot. Michał Lewandowski)
3 lata temu
s. Anna Bałchan

- Urodziłam się z rozszczepem podniebienia, dziąsła i wargi. Były momenty, w których modliłam się o śmierć, bo tak bardzo chciałam, żeby ktoś mnie kochał. Dzisiaj wiem, że Bez Chrystusa nasz ból nie ma sensu, miłość i przyjaźń nie mają sensu. Jak sobie radzić z cierpieniem? Mówi s. Anna Bałchan.

Modliłam się o śmierć. Dziś wiem, że ON jest 

- Bez Chrystusa cierpienie nie ma sensu, miłość nie ma sensu i przyjaźń nie ma sensu. Wiele dzieciaków pochowałam i wiele bitew tak po ludzku przegrałam. Ludzie poplynęli w różne strefy cienia. Natomiast to są Jego dzieci i Jego dzieło. Dziś wiem, że mam Jezusa i nie zawaham się Go użyć - mówi siostra Anna Bałchan.

Siostra Anna Bałchan opowiedziała nam, o jakie "coś więcej" chodzi w jej życiu. Posłuchajcie:

W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ >>

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia.

W czasie pierwszego spotkania naszymi gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska i Włodek Markowicz.

Siostra Anna Bałchan jest terapeutką i certyfikowanym trenerem "Dialogu Motywującego". Tryska dobrym humorem, a jej żarty i charyzma sprawiają, że nawet ci najbardziej "odporni na miłość", chcą z nią rozmawiać, pracować i zmieniać swoje życia a lepsze. Tutaj przeczytacie rozmowę z s. Anną >>

Mówią o niej "zakonnica od prostytutek", bo prowadzi Stowarzyszenie "Po MOC", które pomaga kobietom i dzieciom w kryzysowej sytuacji - zagrożonym lub dotkniętym przemocą, ofiarom współczesnych form niewolnictwa oraz ich rodzinom. Stowarzyszenie "Po MOC" jest jedną z nielicznych organizacji pozarządowych w Polsce, które zajmują się m.in. przeciwdziałaniem handlowi ludźmi.

Aktualnie celem Stowarzyszenia jest zebranie funduszy na budowę Centrum Św. Józefa.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
James Martin SJ
35,75 zł
55,00 zł

Nie jest to przewodnik, który umożliwi zrozumienie wszystkiego o wszystkim.Pokazuje on raczej, jak odnaleźć Boga w każdym wymiarze swojego życia.

  • Skąd mam wiedzieć, co powinienem w życiu robić?
  • Skąd mam wiedzieć, kim być w życiu?
  • ...

Skomentuj artykuł

"Ukształtowałem cię - przeczytałam i pomyślałam - Chłopie, mógłbyś się bardziej postarać!"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.