W życiu chodzi o #COŚ WIĘCEJ

W życiu chodzi o #COŚ WIĘCEJ
(fot. aj)
4 lata temu
Redakcja DEON.pl

Ruszamy z nowym projektem. Takim, w którym będzie przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia.  

Nie ma się co oszukiwać. Na co dzień funkcjonujemy w rzeczywistości, która często zmusza nas do koszmarnie szybkiego działania. Ciągle brakuje nam czasu. Bo w pracy trzeba uzyskać maksymalne wyniki, bo w domu jest tyle do zrobienia, że nie wiemy od czego zacząć, bo ze wszystkich stron jesteśmy przekonywani do tego, że musimy każdego dnia osiągnąć jeszcze więcej i jeszcze wyżej stawiać sobie poprzeczkę, żeby być naprawdę szczęśliwymi.

No i jeszcze ten Internet. Kiedy już mamy wolną chwilę, chcemy odpocząć, przeczytać albo posłuchać czegoś ciekawego, to jesteśmy zalewani informacjami i materiałami, które robią nam jeszcze większą sieczkę w głowie i sprawiają, że ślizgamy się po powierzchni.

Ale gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś tu nie gra. Patrzymy na świat dookoła, na samych siebie i podskórnie czujemy, że życie nie może kończyć się na nieustannej gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co.

Czujecie o co chodzi? Prawda?

My też to czujemy. I nie do końca się nam to podoba. Ale nie mamy zamiaru narzekać i jęczeć. Dlatego ruszamy z nowym projektem. Takim, w którym będzie przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia.

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu "W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ". Naszymi gośćmi będą:

  • Janina Ochojska - działaczka humanitarna, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej

  • s. Anna Bałchan - siostra zakonna, prowadzi Stowarzyszenie "Po MOC", które pomaga kobietom i dzieciom dotkniętym przemocą, ofiarom współczesnych form niewolnictwa oraz ich rodzinom

  • Włodek Markowicz - vloger, twórca filmów internetowych, autor książki "Kropki"

Trzy inspirujące osoby. Każda z nich przez 15 minut będzie nas przekonywać, że w życiu warto widzieć #COŚWIĘCEJ niż czubek własnego nosa, że w życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ niż o nieustanną samorealizację i że jeśli uda nam się zobaczyć #COŚWIĘCEJ, to odkryjemy rzeczywistości, o których nam się wcześniej nawet nie marzyło. A na koniec będzie też czas na zadawanie pytań i spokojną rozmowę.

Spotkanie odbędzie się 18 września (poniedziałek), o godzinie 18:00, przy ul. Kopernika 26, w Studiu Inigo, w Krakowie. Będzie można wziąć w nim udział za okazaniem zaproszenia.

JAK ZDOBYĆ ZAPROSZENIE?

1) Wyślij e-mail na adres coswiecej[at]deon.pl (coswiecej@deon.pl)

2) Po uzyskaniu potwierdzenia odbierz zaproszenie w księgarni wydawnictwa WAM, przy ul. Kopernika 26 w Krakowie

W życiu chodzi o #COŚ WIĘCEJ - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
s. Małgorzata Chmielewska, Piotr Żyłka, Błażej Strzelczyk
7,98 zł
39,90 zł

Niepokorna zakonnica w rozmowie szczerej do bólu.

O siostrze Małgorzacie Chmielewskiej mówi się, że to zadziorna kobieta z charakterem. Już w wieku 10 lat została "ekskomunikowana" - z lekcji religii, bo zadawała za dużo pytań.

...

Skomentuj artykuł

W życiu chodzi o #COŚ WIĘCEJ
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.