Twoje dziecko nie chce nosić okularów? Jest na to sposób

Twoje dziecko nie chce nosić okularów? Jest na to sposób
(fot. twitter.com)
mamadu.pl / pp

6-letnia Olivia cierpi na krótkowzroczność. Gdy dowiedziała się, że musi nosić okulary była załamana. Wtedy jej wujek wpadł na niesamowity pomysł...

„Moja 6-letnia siostrzenica Olivia musiała dziś założyć okulary. Jest krótkowzroczna – tak jak jej wujek – więc będzie musiała je już nosić cały czas. Jak widać, nie była zachwycona. Czy osoby noszące okulary mogą okazać jej wsparcie? Przeczytam jej wszystkie odpowiedzi!” – taki wpis na Twitterze umieścił wujek 6-latki, Stephen. Piszą go nie miał jednak świadomości, jak ogromny odzew otrzyma.

Jego wpis skomentowało ponad 30 tysięcy osób. Wielu z internautów postanowiła pokazać Olivii także swoje zdjęcia w okularach. W ten sposób chcieli okazać jej wparcie. W komentarzach pojawiały się zdjęcia dzieci w okularach, celebrytów, a nawet zwierząt. Pisano też, że 6-latka wygląda naprawdę pięknie, a okulary są bardzo modne i nosił je nawet Harry Potter. 

„Czuję się przytłoczony ilością waszych odpowiedzi. Wydrukujemy je razem z moją partnerką: Olivia uwielbia czytać. Albo lepiej, zrobimy fotoksiążkę z najlepszymi dwudziestoma odpowiedziami, żeby siostrzenica mogła do niej zerknąć w każdej chwili” - napisał wzruszony wujek dziewczynki. 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Są takie momenty, kiedy brakuje nam tchu.
Są takie chwile, kiedy nie mamy już na nic sił.
Są takie dni, kiedy trudno nam dostrzec nadzieję.

Nadziejnik, który trzymasz w swoich rękach, jest właśnie...

Skomentuj artykuł

Twoje dziecko nie chce nosić okularów? Jest na to sposób
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.