"Do zmęczonej mamy, która chowa się na kilka minut pod prysznicem". Te słowa dodadzą Ci otuchy

"Do zmęczonej mamy, która chowa się na kilka minut pod prysznicem". Te słowa dodadzą Ci otuchy
(fot. pl.depositphotos.com / facebook.com/wrolimamy)
facebook.com/wrolimamy / jp

"Poryczałam się", "jakie te słowa prawdziwe", "każda mama to zrozumie" - komentują internautki.

Na facebookowym fanpage'u "W roli mamy" pojawił się post skierowany do mam. Dzięki niemu wszystkie kobiety zaczynające swoją przygodę z macierzyństwem mogą poczuć się o wiele lepiej.

Poniżej publikujemy treść posta:

"Do zmęczonej mamy, która chowa się na kilka minut pod prysznicem, żeby trochę popłakać... Do mamy, która ukrywa się w łazience, bo potrzebuje kilku minut spokoju, kiedy z jej oczu płyną łzy. Do mamy, która jest tak zmęczona, że nie może już nic więcej zrobić i oddałaby wszystko za chwilę spokoju. Do mamy, która płacze cicho w pokoju, bo nakrzyczała na dzieci bez powodu i teraz ma poczucie winy.

Do mamy, która desperacko usiłuje wcisnąc się w dżinsowe spodnie, bo chce wyglądać ładnie i poczuć się lepiej. Do mamy, która zamawia pizzę na kolację, bo znowu nie miała czasu, żeby zrobić kolacji, tak jak się tego spodziewała.

Do mamy, która czuje się samotna, nawet kiedy nie jest sama.

Jesteś wartościowa. Jesteś ważna. Jesteś wystarczająco dobra.

To tylko etap, wymagający czas dla wszystkim mam. To wszystko okaże się jednak tego warte. Teraz jest ciężko. To trudne na wiele różnych sposobów dla każdej mamy. Nie zawsze o tym rozmawiamy, ale wszystkie walczymy. Nie jesteś sama. Dajesz z siebie wszystko.

Te małe oczy, które Cię obserwują, uważają Cię za idealną, myślą, że więcej niż doskonała. Te małe ręce, które proszą byś wzięła je w ramiona, myślą, że jesteś najsilniejszą osobą na świecie i możesz podbić świat.

Te małe usta, które jedzą to, co gotujesz, uważają, że jesteś najlepsza. Te małe serca, potrzebują Twojego, nie chcą nikogo oprócz Ciebie. Jesteś dla nich wystarczająca, jesteś więcej niż wystarczająca, mamo. Jesteś cudowna!

Źródło: The Mum Source"

"Do zmęczonej mamy, która chowa się na kilka minut pod prysznicem, żeby trochę popłakać... Do mamy, która ukrywa się w...

Opublikowany przez W roli mamy - wrolimamy.pl Sobota, 23 lutego 2019
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

"Do zmęczonej mamy, która chowa się na kilka minut pod prysznicem". Te słowa dodadzą Ci otuchy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.