Sześcioraczki świętują pierwsze urodziny

Sześcioraczki świętują pierwsze urodziny
(fot. instagram.com / depositphotos.com)
4 miesiące temu
instagram.com / pp

Mama maluchów pokazała ich urodzinowe zdjęcia. Każde z dzieci pozuje z własnym tortem!

20 maja ubiegłego roku na świat przyszły sześcioraczki: Malwina, Kaja, Nela, Zosia, Filip i Tymon. Maluchy od urodzenia stały się sławne w całym kraju. Wszystkie media informowały o ich aktualnym stanie zdrowia, podawano także, kiedy poszczególne dzieci opuszczały krakowski szpital. Kilka miesięcy temu radni sejmiku województwa małopolskiego zdecydowali nawet o przekazaniu 919 tys. zł na wsparcie dla sześcioraczków z Tylmanowej. Maluchy jakiś czas temu odwiedził też prezydent Andrzej Duda. 

Dziś rodzeństwo świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji mama sześcioraczków, pani Klaudia, opublikowała na Instagramie zdjęcia dzieci. Każde z nich pozuje z tortem, na którym wpisane jest jego imię. 

"Dokładnie rok temu o godzinie 10.08 na świecie pojawił się Filip- pierwszy z sześcioraczków. Później co minute na świat przyszły Zosia, Tymon, Nela, Kaja i... kiedy myślałam że wszystkie dzieciaki są już w inkubatorach okazało się że jest z nami jeszcze Malwina - nasza niespodzianka. Kochane dzieci życzę Wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Aby kolejny rok był dla Was równie łaskawy co ten" - napisała pod zdjęciem pani Klaudia. 

Zobaczcie sami: 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
22,13 zł
36,90 zł

Twoja ciąża jest wyjątkowa, bo jest… Twoja. Jest wyjątkowa, bo dzieje się teraz. Dzień po dniu w Twoim ciele rośnie nowy człowiek. Dzień po dniu, powolutku, coraz pełniej stajesz się mamą. To dobry czas, czas...

Skomentuj artykuł

Sześcioraczki świętują pierwsze urodziny
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Sześcioraczki świętują pierwsze urodziny
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.