Uniesiesz taką odpowiedzialność TATO?

Uniesiesz taką odpowiedzialność TATO?
(fot.shutterstock)
youtube.com

Tato, może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale obserwuję cię, patrzę uważnie na wszystko, co robisz. Obserwuję w jaki sposób traktujesz ludzi. Jak traktujesz mnie, moją mamę i moją siostrę. To jak żyjesz, ma ogromny wpływ na mnie.

Gdy przyjedzie czas wyboru zawodu, by zapewnić byt mojej własnej rodzinie, twoje zasady będą w moich myślach. Gdy spędzasz czas ze mną (nawet wygłupiając się), dajesz mi poczucie bezpieczeństwa.

Zdarzają się chwile, gdy walczę o uczciwość, nie wiedząc do końca jak postąpić. Będę miał we pamięci to, jak stawałeś po właściwej stronie, mimo pokusy pójścia na łatwiznę. Wybory, których ty dokonujesz, ja również będę dokonywał.

Proszę, nie obawiaj się okazywać mi swoich trudności, swoich pomyłek. Mogę się na nich uczyć. Obserwuję cię tato. Obserwuję, czy naprawdę wierzysz w to, co mówisz o Bogu. Potrzebuję twojej pomocy, byś wskazała mi drogę. Pokaż mi, kiedy życie jest niebezpieczne, a kiedy jest dobre. Patrzę na Ciebie tato każdego dnia, czy sobie z tego zdajesz sprawę, czy nie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maria Miduch

To nie przypadek, że Bóg chce, byśmy widzieli w Nim Ojca. To nie przypadek, że chce, abyśmy wołali do Niego: Tato!

Bóg jest zawsze kimś więcej, niż umiemy to sobie wyobrazić. Zawsze jest lepszy, niż...

Skomentuj artykuł

Uniesiesz taką odpowiedzialność TATO?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.