Jak rozwiązywać konflikty i budować relacje z teściami? Dowiesz się tego w serii filmów dla małżeństw "Akcja Relacja"

Jak rozwiązywać konflikty i budować relacje z teściami? Dowiesz się tego w serii filmów dla małżeństw "Akcja Relacja"
Fundacja dla Rodziny pomaga budować rodziny silne obecnością ojców i współmałżonków (fot. Archiwum Fundacji dla Rodziny)
Fundacja dla Rodziny / tk

Pierwszy cykl filmów poświęconych małżonkom wyświetlono 200 tys. razy. Fundacja dla Rodziny i Teobańkologia przygotowały kolejną serię, która pomoże parom wzmocnić małżeńską relację. Premiera 5 listopada. Prelegenci opowiedzą w konferencjach jak budować relacje z teściami, jak budować wdzięczność w małżeństwie czy jak rozwiązywać konflikty.

„Akcja Relacja Kontynuacja” to cykl dziesięciu 8-minutowych filmów, które odpowiedzą na pytania, m.in. jak rozwiązywać konflikty, budować relacje z teściami, określać granice czy przeżywać bliskość fizyczną. Projekt jest kontynuacją serii "Akcja Relacja", opublikowanej w ramach Tygodnia Małżeństwa, która została wyświetlona na YouTube ponad 200 tys. razy.

- Chcemy poruszyć kolejne, kluczowe dla małżeństwa kwestie - dotyczące tego co jednoczy, ale i tego co dzieli - mówi Andrzej Cwynar, prezes Fundacji dla Rodziny (dlarodziny.eu).

- Jakie są najczęstsze "zapalniki" w związkach? Jak skutecznie i bezpiecznie radzić sobie z emocjami własnymi oraz współmałżonka? Gdzie szukać pomocy, kiedy jest już naprawdę trudno? To tylko część pytań, na które odpowiemy – dodaje.

Seria filmów dla małżeństw

Nagrania będą publikowane w każdą sobotę o godz. 15.15 na kanale YouTube Fundacji dla Rodziny i Teobańkologii. Tytuły niektórych z nich to: "Być jednym ciałem i jednym duchem", "Priorytetyzacja", "My i teściowie" czy "Wdzięczność".

Pierwszy film pojawi się na YouTube w sobotę 5 listopada. Filmy zostały zrealizowane przez Roksanę i Andrzeja Cwynarów, szczęśliwe małżeństwo z 21-letnim stażem. Małżonkowie ukończyli podyplomowe studia nauki o rodzinie, od kilku lat podejmują inicjatywy wspierające budowanie i wzmacnianie więzi rodzinnych. Organizują weekendowe biwaki dla ojców z dziećmi, wakacyjne wyjazdy nad morze, prowadzą Rekolekcje "Finanse po Bożemu" (na podstawie kursu finansowego Crown), "Randki Małżeńskie – online", w których udział wzięło 6 tys. par!

Więcej informacji: https://dlarodziny.eu/akcja-relacja/

Źródło: Fundacja dla Rodziny / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
George Augustin

Wy, rodziny, jesteście nadzieją Kościoła i świata! Bóg – Ojciec, Syn i Duch Święty – stworzył ludzkość na swój obraz, aby miała ona udział w Jego miłości, aby była rodziną rodzin i cieszyła się tym...

Skomentuj artykuł

Jak rozwiązywać konflikty i budować relacje z teściami? Dowiesz się tego w serii filmów dla małżeństw "Akcja Relacja"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.