Jak wybrać "drugą połówkę"? Kluczowe kryteria

Jak wybrać "drugą połówkę"? Kluczowe kryteria
(fot. shutterstock.com)
2 lata temu
Logo źródła: 2ryby Jacek Pulikowski

Sprawą kluczową wydaje się być system wartości, ważny czynnik to na pewno sposób spędzania wolnego czasu i styl życia. Często bywa tak, że ludzie tych najważniejszych rzeczy dowiadują się będąc już w małżeństwie. Posłuchajcie o sposobie na uporządkowanie kryteriów, zanim weźmiecie ślub:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
22,45 zł
44,90 zł

Kogo spotkasz w wielkim mieście?

Była jedną z wielu młodych, ambitnych dziewczyn, które zjeżdżają z całej Polski do Warszawy, aby spełnić swoje marzenia. Konsekwentnie realizowała plan na idealne życie. Praca kilkanaście godzin na dobę, perfekcja...

Skomentuj artykuł

Jak wybrać "drugą połówkę"? Kluczowe kryteria
Komentarze (2)
PS
~Piotr Szabłowicz
9 września 2020, 10:48
Wszyscy jesteśmy inni i tacy sami jednocześnie, jeśli się kocha, staje się przed ołtarzem by powiedzieć sobie tak, to nie powinno być problemu, bo rozumiem, że decydując się na ten krok wyznajemy podobne wartości, rozmawiamy i podejmujemy codzienne wyzwania razem, wspieramy się, szanujemy - tak widzę miłość. Chyba, że każdy przed ślubem udawał kogoś kim nie jest, wtedy z założenia wstępujemy w związek małżeński w fałszu, tak naprawdę nic o sobie nie wiedząc i wtedy to o czym nie wiedzieliśmy będzie rosło.
5 września 2017, 14:33
czemu tego nie słyszałem przed wyborem swojej żony? gdzie był Bóg?

Skomentuj artykuł

Jak wybrać "drugą połówkę"? Kluczowe kryteria
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.