Państwo młodzi w maseczkach? Minister Zdrowia odpowiada jednoznacznie

Państwo młodzi w maseczkach? Minister Zdrowia odpowiada jednoznacznie
(fot. depositphotos.com)
1 rok temu
wideo.wp.pl / jb

Wiosna to początek sezonu ślubnego. Ze względu na obecną sytuację w kraju wiele par spotyka się z wątpliwościami, nie wiedzą, czy odwoływać ślub i wesele. Co na ten temat mówi Minister Zdrowia?

>> Zobacz wideo

Łukasz Szumowski zapytany przez dziennikarza Wirtualnej Polski o to, czy odwoływać śluby i wesela, czy brać je w "towarzystwie wirusa" nie odpowiada jednoznacznie. Zaznacza, że obostrzenia będą powoli zmieniane, ale dodaje, że "musimy uczyć się żyć w czasach epidemii, to nie jest proste". Mówi, że różne kraje wprowadzają różne ograniczenia, a o kolejnych etapach będzie na bieżąco komunikował.

Czy państwo młodzi muszą założyć maseczki do ceremonii zaślubin? Minister Zdrowia odpowiada: "między państwem młodym te maseczki nie są potrzebne, bo będą żyli razem". Dodaje także, że inne osoby, które będą im towarzyszyły w tym dniu, powinny mieć założone maseczki.

Od dzisiaj stopniowo zdejmowane są obostrzenia wprowadzone w związku epidemią; zostaną otwarte lasy i parki, złagodzone będą ograniczenia dot. liczby osób w sklepach o kościołach. W kolejnych etapach będą otwierane rzemiosło, handel i usługi. 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jacek Prusak SJ, Sławomir Rusin
27,93 zł
39,90 zł

Dojrzała wiara to zgoda na obcowanie z Tajemnicą

Czy psychologia jest wrogiem wiary? A może doprowadzi do tego, że uwierzę głębiej? Czy wyznacznikiem bliskości z Bogiem są emocje? Co Pismo Święte mówi o orientacji seksualnej?...

Skomentuj artykuł

Państwo młodzi w maseczkach? Minister Zdrowia odpowiada jednoznacznie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.