Seks i pułapki czasu niepłodnego

Seks i pułapki czasu niepłodnego
(fot. shutterstock.com)
Studio INIGO/ DEON.pl

- Kiedy możecie się wykochać, pechowo mąż jedzie na delegację albo żona ma grypę - Ksawery Knotz podpowiada, jak radzić sobie z trudnościami przeżywania seksualności w małżeństwie.

Jakby tego wszystkiego było mało - ostro się kłócicie. Jeśli jesteście parą sangwiniczną, pewnie równie namiętnie się godzicie. Czasem musicie dać sobie czas na przemyślenie i przeżycie trudnych uczuć i dopiero wtedy następuje pełna zgoda. A okres płodny nie trwa wiecznie. Są też dni, kiedy żona nie czuje się dobrze w swoim ciele i ze sobą, a mąż wyjątkowo ją wkurza, bo na przykład kiedy ona szła do łazienki, on akurat stał w drzwiach. Jak sobie poradzić z seksem w małżeństwie? Co robić, żeby dobrze przeżyć zarówno czas płodny, jak i niepłodny? Jak uniknąć niechcianych pułapek?

Ksawery Knotz OFMCap - kapłan z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, doktor teologii pasto-ralnej, rekolekcjonista, redaktor naczelny portalu szansaspotkania.pl, a także autor bestsellerowych książek na temat przeżywania seksualności w małżeństwie: Seks, jakiego nie znacie, Seks jest boski, Nie bój się seksu, Zaślubiny w Bogu mężczyzny i kobiety.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Seks i pułapki czasu niepłodnego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.