Apel do Władz III Rzeczpospolitej, do Władz Unii Europejskiej, do Władz Narodów Świata

Apel do Władz III Rzeczpospolitej, do Władz Unii Europejskiej, do Władz Narodów Świata
(fot. @Doug88888/ CC BY-NC-SA 2.0 / flickr.com)

7 stycznia br., w piwnicy bloku śmierci - bloku 11 niemieckiego, nazistowskiego obozu zagłady Auschwitz, obrońcy życia podpisali Apel do Władz III Rzeczpospolitej, do Władz Unii Europejskiej, do Władz Narodów Świata. Oto jego treść:

"Kilkanaście dni po międzynarodowych uroczystościach 70-tej rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu zagłady Auschwitz podpisujemy ten Apel w piwnicy bloku śmierci, obok celi śmierci Św. Maksymiliana M. Kol¬bego, w miejscu, gdzie zbrodniarze niemieccy po raz pierwszy użyli gazu - cyklonu B produkcji IG Farbenindustrie, do zabicia we wrześniu 1941 r. około 600 rosyjskich i około 250 polskich więźniów obozu.

DEON.PL POLECA
Niemieccy ludobójcy, korzystając ze zbrodniczych, rasistowskich pseudouzasadnień hitlerowskiego ustawodawstwa odmawiającego człowieczeństwa Żydom, Polakom, Romom, Rosjanom, masowo wykorzystywali cyklon B produkcji IG Farbenindustrie do realizacji swych ludobójczych planów.

W wielu krajach świata wykorzystuje się pigułkę RU-486 produkcji firmy Höchst do masowego zabijania ludzi przed narodzeniem - poczętych dzieci. Przypominamy, że firma Höchst powstała w wyniku przekształceń zbrodniczej IG Farbenindustrie.

Podobnie jak w tragicznej przeszłości próbuje się usprawiedliwić zbrodnię zabijania niewinnych ludzi poprzez arbitralne, irracjonalne, w istocie swej rasistowskie, próby odmawiania człowieczeństwa dzieciom przed narodzeniem.

7 stycznia 2015 r., decyzją Komisji Europejskiej, dopuszczona została w krajach UE - bez recepty - tzw. pigułka "dzień po" - ellaOne firmy HRA Pharma powiązanej z firmą Höchst.
Pigułka ta, w zależności od fazy cyklu kobiecego, w którym zostanie zastosowana, działa antykoncepcyjnie lub wczesnoporonnie czyli powodując śmierć poczętej istoty ludzkiej w jej wczesnej fazie rozwoju, unicestwia życie poczętego dziecka.

W ubiegłym wieku uczciwi lekarze, wykorzystując nowoczesną aparaturę medyczną, wykazali w sposób naukowy: życie człowieka zaczyna się w momencie poczęcia, a prawo do życia jest podstawowym prawem człowieka.

Z tego miejsca szczególnego ludobójstwa wołamy:
• każdy człowiek ma prawo do życia, każde poczęte dziecko także,
• nigdy więcej w Polsce, ani w jakimkolwiek innym kraju, ludobójczych produktów firmy IG Farben¬industrie i jej zbrodniczych kontynuatorów,
• wyeliminujmy zamachy na życie ludzkie zarówno te realizowane poprzez aborcję chirurgiczną jak i środki farmakologiczne typu RU 486 czy ellaOne.

Apel podpisali:
Halina i Czesław Chytrowie, animatorzy Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego Archidiecezji Krakowskiej
Ewa Ekiert, członek Klubu Inteligencji Katolickiej w Oświęcimiu
Henryk Ekiert, prezes Klubu Inteligencji Katolickiej w Oświęcimiu
lek. med. Krystyna Gebauer
Alfred Goraj, współpracownik Tygodnika Rodzin Katolickich "Źródło"
prof. dr hab. inż. Janusz Kawecki, prezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli i Wychowawców
dr inż. Adam Kisiel, redaktor naczelny Tygodnika Rodzin Katolickich "Źródło"
lek. med. Grażyna Szczelina
dr inż. Antoni Zięba, prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

Konzentrationslager Auschwitz, 7 lutego 2015 r.".

Po złożeniu podpisów obrońcy życia odmówili dziesiątek Różańca Świętego, litanię do świętego Maksymiliana Kolbego, a następnie pod Ścianą Śmierci modlili się za ofiary niemieckich, nazistowskich zbrodniarzy. Bezpośrednio z obozu zagłady udali się do kościoła pw. św. Maksymiliana Kolbego w Oświęcimiu, gdzie uczestniczyli we Mszy Świętej sprawowanej przez ks. proboszcza Józefa Niedzwiedzkiego i modlili się o szacunek dla życia każdego człowieka od poczęcia po naturalny kres.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Apel do Władz III Rzeczpospolitej, do Władz Unii Europejskiej, do Władz Narodów Świata
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.