Dołącz do wyjątkowego spotkania z Kasią Olubińską dziś o 18:00 [TRANSMISJA LIVE]

Dołącz do wyjątkowego spotkania z Kasią Olubińską dziś o 18:00 [TRANSMISJA LIVE]
(fot. Tola Piotrowska)
Redakcja DEON.pl

Kolejny dzień w domu? A co powiecie na wieczór pełen Bożego optymizmu i inspirujących, kobiecych historii? Zapraszamy do wyjątkowej rozmowy online z Kasią Olubińską - autorką książki "Kobieta w wielkim mieście", dziennikarką i blogerką.

Niestety - premierę książki "Kobieta w wielkim mieście" i tradycyjne spotkanie autorskie pokrzyżowała epidemia. Tak pisała o tym sama autorka:

"Kochani, pewnie podobnie jak ja też inaczej zaplanowałam sobie ten dzień, jutrzejszy i wszystkie kolejne. Patrzę na sukienkę odprasowaną na jutrzejszą premierę, która się nie odbędzie. Tyle w mojej nowej książce słów o ufności. Nie wiedziałam, że będę ją pisać na takie czasy... Odwołując dzisiejszą konferencję rozmawiałam dziś z moimi bohaterkami - każdą z nich ta sytuacja dotyka. Od dziś nie mają spektakli w teatrze, dyżurów w pracy, gości w restauracji - życie jakby zamarło. Każda z nich jest też albo mamą lub żoną lub córką. One też się martwią o bliskich. Tak samo ja martwię się o swoją rodzinę, przyjaciół.

Trudno to wszystko pojąć, ale tym bardziej teraz staram zaufać Jemu. Bo to Bóg jest naszą skałą, opoką, bo to On jest wszechmogący. Mam taką propozycję, żebyśmy szczególnie w tych dniach modlili się za siebie nawzajem o pokój serca i mądrość, o nadzieję i ufność, o zdrowie. Bądźmy też na siebie uważni. Dbajmy o siebie nawzajem i módlmy się wspólnie. Jezu ufamy Tobie!"

Na szczęście - od czego są nowe technologie i media społecznościowe?

Już dziś o 18:00 zapraszamy Was na rozmowę pełną nadziei. Poprowadzi ją Weronika Wawrzkiewicz (Rozmawiam, bo lubię). Jeśli chcecie - możecie dołączyć! Zadawajcie pytania w komentarzach pod transmisją na profilu empik.

Dołącz do transmisji:

TUTAJ możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku >>

* * *

"Kobieta w wielkim mieście" to cykl osobistych i wzruszających wywiadów ze znanymi kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej i cenie sukcesu, o wielkich marzeniach i codziennych problemach, pięknie kobiecości i macierzyństwa oraz o życiowych zakrętach, o nadziei i wierze, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile. W każdej z tych historii odnajdziesz cząstkę siebie.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dołącz do wyjątkowego spotkania z Kasią Olubińską dziś o 18:00 [TRANSMISJA LIVE]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.