Kasia Olubińska: po odejściu mojej mamy usłyszałam "jaka jesteś do niej podobna"

Kasia Olubińska: po odejściu mojej mamy usłyszałam "jaka jesteś do niej podobna"
(fot. Tola Piotrowska / tolala.pl)
4 miesiące temu

"To był dla mniej najpiękniejszy komplement. Skoro jestem podobna do niej, to ona żyje we mnie, zawsze będzie żyła w moim spojrzeniu" - mówiła.

19 maja ukazała się najnowsza książka Kasi Olubińskiej, "Bóg w moim domu", o której z dziennikarką porozmawiała Anna Kalczyńska. W rozmowie wspominała swoją mamę; to, czego nie zdążyła jej powiedzieć i jak dzisiaj patrzy na pożegnanie z nią.

Kasia sama przyznała, że była przekonana, że mają sporo czasu na różne rozmowy. "Odkładałam ważne pytania, ważne rozmowy. Myślałam sobie, że przyjdzie jeszcze czas, że będziemy jeszcze bardzo długo razem" - mówiła. Dodała, że żałuje, że nie zdążyła porozmawiać z mamą. 

Teraz próbuje jej to mówić, bo jest przekonana o tym, że mama ją słyszy. "Wierzę, że się spotkamy niedługo, że to ona po mnie wyjdzie" - wyznała. Przypomniała także księdza Kaczkowskiego, który zauważył, że podczas śmierci osoby odchodzące widzą swoich bliskich. 

Posłuchaj całej rozmowy:


REKLAMA

Wydawnictwo WAM - darmowa wysyłka książek


Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
27,93 zł
39,90 zł

Pozwól nadziei rozkwitnąć na nowo

Kanapa, stół, okno z widokiem na niebo – to od jakiegoś czasu cały nasz świat. Wśród czterech ścian zatęskniliśmy za zwykłą codziennością i wypiciem kawy z dawno niewidzianym bliskim. Wielu...

Skomentuj artykuł

Kasia Olubińska: po odejściu mojej mamy usłyszałam "jaka jesteś do niej podobna"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.