Niezwykła promocja bliskości mamy i dziecka [ZDJĘCIA]

Niezwykła promocja bliskości mamy i dziecka [ZDJĘCIA]
(fot. facebook.com)
3 lata temu
facebook.com/mamycokochamy/ ed

Odważne zdjęcia mam karmiących dzieci w piękny sposób pokazują cud macierzyństwa:

To sesja zdjęciowa mam ze stowarzyszenia "Mamy co kochamy", zorganizowana w ramach Tygodnia Bliskości. Kobiety postanowiły podkreślić znaczenie karmienia piersią, także w miejscach publicznych.

Pani Justyna z synem Alanem

Pani Małgorzata z synem Brunonem

Pani Ewa z synem Julianem

Pani Ewa z córką Idą

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Niezwykła promocja bliskości mamy i dziecka [ZDJĘCIA]
Komentarze (8)
MR
Maciej Roszkowski
3 grudnia 2016, 11:45
Karmiąca matka, karmione dziecko, to był jeden z najpiękniejszych widoków w naszej rodzinie. I w naszym mieszkaniu.
GW
Gocha Wójcik
30 listopada 2016, 12:39
Dla mnie - mamy trójki dzieci - ta sesja jest piękna, nie widzę w niej grama zgorszenia, nadmiernego eksponowania seksualności. Jest przeciwwagą do powszechnej nagości zalewającej ekrany telewizorów, gazety i bilboardy. A jak było wiek, dwa wieki temu, można zobaczyć studiując choćby sztukę ukazującą karmienie persią - nie zawsze wszystko jest zakryte. I tak sobie myślę, że kurczę, jakoś nikogo nie gorszą okrąglutkie nagie aniołki w kościele, Matka Boża Karmiąca, naga rzeźba Dawida, a tu lecą zgryźliwości w kierunku modelek, u których widać mniej ciała, niż na bałtyckiej plaży w lipcu.  I jeszcze jedna uwaga - jeśli kobieta karmi długo, to i tak przyjdzie taki moment, gdy nie uda jej się skutecznie pozasłaniać. Chyba, że ktoś znajdzie złotą metodę na to, jak namówić roczniaka do grzecznego i spokojnego picia mleka bez rozglądania się i obnażania mamy ;)
1 grudnia 2016, 06:28
Zacznijmy od zupełnei innego pytania, czy wszystko jest na pokaz, na sprzedaż?
30 listopada 2016, 08:27
Co będzie następne? Niezwykla bo artystyczna promocja naturalnego poczęcia?
AZ
Anna Zdziarska
29 listopada 2016, 20:43
wygląda to tak. Aby nastąpiło poczęcie musi dojść do zbliżenia intymnego. Nie zawsze dojdzie do poczęcia, więc to jest sprawabardzo osoista. Karmienie to spożywanie posiłku, nie musi odbywać się "za zasłoną". Dziesko i pierś, ktorą to dziecko ssie nie powinno mieć nic z seksu. Cyba, że ktoś tak to stara się zobaczyć, ale to już przybiera wymowę zboczenia.
29 listopada 2016, 16:26
Jak tak dalej będzie to wcale się nie zdziwię jeśli w podobny sposób pokażą "cud poczęcia" To będzie dopiero zainteresowanie. To się w głowie nie mieści.
29 listopada 2016, 16:13
Odchowałem trójkę dzieci i dla mnie widok kobiety karmiącej piersią dziecko jest czymś całkowicie normalnym. Niemniej jednak w naszej kulturze jest przyjęte, że w sferze publicznej, pewne części ciała się zwyczajowo zakrywa i nie rozumiem, dlaczego niektórym tak to strasznie przeszkadza.
29 listopada 2016, 15:37
Od zawsze mamy karmiły i jakoś nie miały  potrzeby obnoszenia się z tym, czyli potrzeby obnażania j/w. I pozostaje zagadką: co autor fotek chciałby  przekazać odbiorcy? Może te kwiatki zaciemniły przekaz :)

Skomentuj artykuł

Niezwykła promocja bliskości mamy i dziecka [ZDJĘCIA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.