Świetna okazja do nadrobienia zaległości w... przytulaniu

Świetna okazja do nadrobienia zaległości w... przytulaniu
(fot. shutterstock.com)
Adrianna Szczudło

Brakuje Ci bliskości? Skorzystaj z okazji do nadrobienia zaległości:

"Przytul się na Święta! Darmowe świąteczne tulenie" - akcja, w której możesz wziąć udział już jutro (17.12) na Rynku Głównym w Krakowie. To pomysł ekipy z "Free Hugs Kraków" - ludzi, którzy piszą o sobie: "przytulamy w Krakowie i nie tylko, poprawiamy humory, zarażamy pozytywną energią".

Link do tej akcji na Facebooku znajdziesz TU >>

Jak informują organizatorzy celem akcji jest głównie dobra zabawa, która wiąże się z poprawą nastroju, zarażaniem pozytywną energią, i pokazaniem, że przytulanie jest ważne i ma wpływ na nasze samopoczucie.

Jedna zasada

Istnieje jedna zasada - nie przytulaj na siłę. Dajmy sobie swobodę i wybór. Organizatorzy zapewniają, że akcja nie jest okazją do zawierania nowych znajomości, wymiany numerów telefonów czy flirtowania. Wszystko opiera się na bezinteresownym akcie życzliwości i przekazaniu uśmiechu.

Każdy, kto chce włączyć się w akcję, proszony jest o zabranie ze sobą karteczek z napisami "Free hugs", "Darmowe Tulenie", "Nie stój! Przytulaj", "Darmowe Uściski" itp., aby łatwiej było się znaleźć.

Zachęcamy więc do skorzystania z możliwości darmowego przytulania!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
s. Małgorzata Chmielewska, Błażej Strzelczyk, Piotr Żyłka

Idź i zrób!

Nie znajdziesz tu gładkich słów i okrągłych zdań, które niczego w tobie nie zmienią. Siostra Małgorzata Chmielewska wprost i bez patosu mówi o miłosierdziu w praktyce i prawdziwym życiu chrześcijańskim:

→ pieniądze,...

Skomentuj artykuł

Świetna okazja do nadrobienia zaległości w... przytulaniu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.