„Wykapany tata”. Ida Nowakowska pokazała synka

„Wykapany tata”. Ida Nowakowska pokazała synka
(fot. instagram.com/idavictoria)
5 miesięcy temu
instagram.com/dm

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon pochwalili się w sieci filmikiem, na którym pokazali swojego synka. „Wykapany tata” -  napisała Ida Nowakowska na Instagramie.  

„Wykapany Tata. Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie siódmego maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia... Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami” – napisała Nowakowska na Instagramie.

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa... i za modlitwę... i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem!” - dodała.

Nowakowska urodziła w synka w piątek. Dzień wcześniej pożegnała widzów „Pytania na śniadanie” i po raz ostatni przed urlopem poprowadziła program wraz z Tomaszem Wolnym.

Znana prezenterka i tancerka otwarcie mówi o swojej wierze w Boga. Kilka miesięcy temu Nowakowska dla Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie nagrała świadectwo swojej wiary. Mówi w nim o tym, że czuje się „niezwykłą szczęściarą”, ponieważ nosi w swoim sercu miłość Pana Boga. Zachęca wiernych do zawierzenia swojego życia Bogu, choć przyznaje, że jest to trudne.

- Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szli z Chrystusem, żebyście z nim biegli za rękę - powiedziała na koniec swojego świadectwa prezenterka.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gary Jansen
20,94 zł
29,90 zł

Zmiana jest możliwa

Bywamy mistrzami wielkich, szlachetnych postanowień, choć zwykle trudno nam je w pełni zrealizować. Co zrobić, żeby ukształtować życie tak, aby czerpać z niego jak najwięcej radości? Warto zacząć od małych kroków –...

Skomentuj artykuł

„Wykapany tata”. Ida Nowakowska pokazała synka
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.