„Wykapany tata”. Ida Nowakowska pokazała synka

„Wykapany tata”. Ida Nowakowska pokazała synka
(fot. instagram.com/idavictoria)
instagram.com/dm

Ida Nowakowska i jej mąż Jack Herndon pochwalili się w sieci filmikiem, na którym pokazali swojego synka. „Wykapany tata” -  napisała Ida Nowakowska na Instagramie.  

„Wykapany Tata. Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie siódmego maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia... Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami” – napisała Nowakowska na Instagramie.

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa... i za modlitwę... i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem!” - dodała.

Nowakowska urodziła w synka w piątek. Dzień wcześniej pożegnała widzów „Pytania na śniadanie” i po raz ostatni przed urlopem poprowadziła program wraz z Tomaszem Wolnym.

Znana prezenterka i tancerka otwarcie mówi o swojej wierze w Boga. Kilka miesięcy temu Nowakowska dla Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie nagrała świadectwo swojej wiary. Mówi w nim o tym, że czuje się „niezwykłą szczęściarą”, ponieważ nosi w swoim sercu miłość Pana Boga. Zachęca wiernych do zawierzenia swojego życia Bogu, choć przyznaje, że jest to trudne.

- Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szli z Chrystusem, żebyście z nim biegli za rękę - powiedziała na koniec swojego świadectwa prezenterka.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gary Jansen

Zmiana jest możliwa

Bywamy mistrzami wielkich, szlachetnych postanowień, choć zwykle trudno nam je w pełni zrealizować. Co zrobić, żeby ukształtować życie tak, aby czerpać z niego jak najwięcej radości? Warto zacząć od małych kroków –...

Skomentuj artykuł

„Wykapany tata”. Ida Nowakowska pokazała synka
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.