Zaprezentuj się!

Zaprezentuj się!
8 lat temu
<font color="#e61c1c">artykuł sponsorowany przez pracazpasja.pl</font>   &nbsp

W czasach kryzysu w wielu firmach powraca tendencja do redukcji kosztów stałych, w tym etatów. Popularny znów staje się outsourcing. Jest to szansa dla osób indywidualnych i firm o niskich kosztach stałych, na zaprezentowanie swojego potencjału, poszukania przestrzeni na współpracę.

Serwis  rekrutacyjny Praca z Pasją zaprasza, osoby poszukujące każdej pracy zarobkowej: na etat, na zlecenie, o dzieło, do zamieszczania swoich ofert.

Dla freelanserów i małych firm, które świadczą usługi  poszukiwane na rynku, w oparciu o umowę o dzieło lub umowę B2B,  istnieje teraz możliwość rozbudowania swojej oferty i pokazania jej w ciekawy sposób.

W dziale mała firma i freelancer może zaprezentować swój produkt lub usługę, opisując swoją działalność.

W tym celu należy wysłać na adres biuro@pracazpasja.pl wiadomość o tytule: Tekst o usługach / firmie i załączyć tekst o swojej działalności. Teksty zgłoszone do 14 listopada zostaną opublikowane w serwisie nieodpłatnie.

Jak najlepiej zaprezentować swoją działalność?

 

Poprosimy o opis działalności mieszczący się w granicach 1800 znaków - jedna strona tradycyjnego maszynopisu, gdzie pierwszy akapit definiowałby, kim Państwo jesteście, w jakim obszarze działacie, jakie usługi lub produkty Państwo oferujecie.

 Ten akapit ma za zadanie podanie czytelnikowi informacji: czym się Państwo zajmujecie i zachęcenie do dalszego czytania.

Środek tekstu jest na prezentacje działalności, tego co uznają Państwo za charakterystyczne dla siebie i co zachęci innych do współpracy, może tu się znaleźć  również opis powstawania biznesu, to co jest w nim najważniejsze.

Ostatni akapit to akapit podsumowujący co Państwa firma może oferować innym firmom i krótki opis oferty.

Jeżeli zechcecie Państwo dołączyć swoje zdjęcie lub logo lub po prostu ilustracje do swojego tekstu (nie naruszając niczyich praw autorskich) oraz dane kontaktowe lub link do strony www  to zostaną zamieszczone.

Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Państwem celem uzgodnienia szczegółów (terminu publikacji, rozmiarów zdjęć lub grafik, które będą dołączone do artykułu)

Zapraszamy! Zespół Pracy z Pasją

Zaprezentuj się! - zdjęcie w treści artykułu


www.pracazpasja.pl


Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zaprezentuj się!
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Zaprezentuj się!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.