Bardzo nietypowa pielgrzymka wyruszyła w Polskę. Jej celem jest… każda polska diecezja 

Bardzo nietypowa pielgrzymka wyruszyła w Polskę. Jej celem jest… każda polska diecezja 
(fot. facebook.com/memotokos)
"Gość Niedzielny" / ml

1 lipca Kamila wyruszyła w pielgrzymkę której celem jest każda katedra w Polsce. Odwiedzi 58 kościołów w 54 miastach, by tam modlić się za biskupów. 

Kamila wyruszła ze swojego rodzinnego Wrocławia. Planuje w 25 dni odwiedzić wszystkie diecezje i wszystkie katedry oraz konkatedry w kraju. Swoją drogę zakończy 26 lipca w Przemyślu, przynajmniej taki jest plan. 

BREJKIN NIUS! Opowiadam, co chcę zrobić w lipcu i ZAPRASZAM WAS do tego :) ????????????

Opublikowany przez Memotokos - Spójrz na niebo Czwartek, 18 czerwca 2020


“Planowanie na więcej niż jeden dzień nie ma sensu. Nie znam więc szczegółów. Na razie wiem, że jadę na północ, potem na wschód, a później zobaczę. Pomysł takiej pielgrzymki nie wynika z żadnej konkretnej sytuacji. Pojawiło się we mnie konkretne pragnienie, żeby stanąć i modlić się we wszystkich katedrach w Polsce. Przede wszystkim za biskupów o ich odnowienie, odbudowanie relacji z Panem Bogiem. Jest jak jest i mam przekonanie, że biskupi jako nasi bracia potrzebują dużo modlitwy. Ja chciałabym się w tę modlitwę włączyć oraz zaprosić do niej innych” - powiedziała Kamila w rozmowie z “Gościem Niedzielnym”. 

Podróżuje za pomocą kolei. Jeśli chcesz śledzić jej podróż lub włączyć się w modlitwę i towarzyszenie jej w drodze, obserwuj jej profil na Facebooku

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Kościół, do którego chcemy należeć, jest tutaj

Zamieszczone w książce rozmowy z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem powstawały na przestrzeni kilkunastu lat. Pierwsze wywiady redaktorzy „Tygodnika Powszechnego” przeprowadzali, kiedy obecny metropolita łódzki był jeszcze prezbiterem, a ostatnie...

Skomentuj artykuł

Bardzo nietypowa pielgrzymka wyruszyła w Polskę. Jej celem jest… każda polska diecezja 
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.