Boska.tv: Nie mamy parcia na multipleks

Boska.tv: Nie mamy parcia na multipleks
KAI / slo

Dyrektor telewizji internetowej Boska.tv Jolanta Gwardys w rozmowie z KAI zaprzeczyła jakoby portal ten starał się o miejsce na multipleksie, rywalizując z TV Trwam. O. Tadeusz Rydzyk, dyrektor i założyciel Radia Maryja sugerował w niedawnej wypowiedzi, że wynik drugiego konkurs na zagospodarowanie multipleksu (MUX 1) jest z góry ustalony i że miejsce zostanie przyznane innej niż TV Trwam stacji.

W mediach pojawiły się spekulacje, że może to być Religia.tv lub Boska.tv. Dyrektorzy obydwu kanałów stanowczo zaprzeczyli, jakoby ich stacje brały udział w konkursie.

- Nie mamy parcia na multipleks, bo nie mamy pieniędzy i jesteśmy medium internetowym - ucięła spekulacje Jolanta Gwardys, dyrektor Boska.tv.

Jak podkreśliła w rozmowie z KAI, kierowana przez nią stacja nie ma nic wspólnego z koncernem ITI, choć zespół wywodzi się ze zwolnionych pracowników kanału Religia.tv, który z dniem 1 stycznia br. zakończył produkcję nowych programów i emituje same powtórki.

DEON.PL POLECA

- Nie chcieliśmy, aby dorobek wypracowany w ciągu kilku lat przez ten kanał został zmarnowany. Nie mamy na dzień dzisiejszy ambicji występowania na multipleksie. Mamy natomiast wielką ambicje, aby docierać do coraz większej liczby widzów, bo oferujemy program dobrej jakości, realizowany przez wykwalifikowany zespół, wspierany przez znanych duszpasterzy - deklaruje Jolanta Gwardys, producentka cenionych programów, m.in. Szymona Hołowni.

Dyrektor Gwardys przyznała jednak, że gdyby jej stacja miała pieniądze, stanęłaby w szranki z o. Rydzykiem. - Na dziś jednak temat nie istnieje - podkreśliła producentka.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Boska.tv: Nie mamy parcia na multipleks
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.