Bp Guzdek odprawi mszę świętą w intencji zmarłych tragicznie harcerek ZHR

Bp Guzdek odprawi mszę świętą w intencji zmarłych tragicznie harcerek ZHR
(fot. PAP/Grzegorz Michałowski)
KAI / pk

Do wspólnej modlitwy w intencji zmarłych tragicznie harcerek ZHR zaprasza harcerzy i przyjaciół ruchu harcerskiego delegat KEP ds. Duszpasterstwa Harcerzy bp Józef Guzdek.

Biskup Polowy Wojska Polskiego będzie przewodniczył Mszy św. w intencji ofiar nawałnic, którą odprawi w niedzielę 20 sierpnia w katedrze polowej Wojska Polskiego w Warszawie.

DEON.PL POLECA
Publikujemy treść zaproszenia wystosowanego do harcerzy i skautów przez bp. Józefa Guzdka.

Warszawa, 16 sierpnia 2017 r.

DEON.PL POLECA

Drodzy Przyjaciele,
Druhny i Druhowie,

Wraz z władzami organizacji harcerskich pragnę serdecznie zaprosić na Mszę święta w intencji zmarłych tragicznie harcerek Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, której będę przewodniczył, w niedzielę 20 sierpnia br. o godz. 18, w Katedrze Polowej Wojska Polskiego (ul. Długa 13/15, Warszawa). Zapraszam wszystkich harcerzy i skautów, a także przyjaciół ruchu harcerskiego, aby złączyli się w modlitwie w intencji zmarłych Joanny i Olgi, a także pogrążonych w żałobie rodzin i bliskich. Pomodlimy się także za wszystkich rannych i poszkodowanych, a także za tych, którzy pospieszyli z bezinteresowną pomocą.

Na te trudne dni, aby były przeżywane w duchu harcerskiego braterstwa i przyjaźni, udzielam wszystkim pasterskiego błogosławieństwa.

+bp Józef Guzdek
Delegat Konferencji Episkopatu Polski
ds. Duszpasterstwa Harcerzy

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Bp Guzdek odprawi mszę świętą w intencji zmarłych tragicznie harcerek ZHR
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.