Franciszek: udam się na francuski cmentarz wojskowy w Rzymie

Franciszek: udam się na francuski cmentarz wojskowy w Rzymie
Fot. PAP/EPA/FABIO FRUSTACI
KAI / tk

Po modlitwie Anioł Pański papież Franciszek poinformował, że uda się na francuski cmentarz wojskowy w Rzymie. - Będzie to okazja, aby pomodlić się za wszystkich zmarłych, a zwłaszcza za ofiary wojny i przemocy – dodał papież.

- Drodzy bracia i siostry, serdecznie pozdrawiam was wszystkich: Rzymian i pielgrzymów. Szczególne pozdrowienia kieruję do uczestników „Biegu Świętych” organizowanego przez Fundację Księdza Bosko na całym świecie. Ważne jest promowanie wartości wychowawczej sportu. Dziękuję również za waszą inicjatywę na rzecz dzieci z Kolumbii – powiedział Franciszek.

DEON.PL POLECA
- Jutro po południu udam się na francuski cmentarz wojskowy w Rzymie. Będzie to okazja, aby pomodlić się za wszystkich zmarłych, a zwłaszcza za ofiary wojny i przemocy. Odwiedzając ten cmentarz łączę się duchowo z tymi, którzy w tych dniach, w każdym zakątku świata, udaję się na modlitwę przy grobach swoich bliskich – zaznaczył papież.

- Życzę wszystkim dobrego dnia świętego w duchowym towarzystwie wszystkich świętych. Proszę nie zapomnijcie o mnie w modlitwie. Smacznego obiadu i do widzenia - powiedział papież.

Źródło: KAI / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gerhard Ludwig Müller

Skała pośród wzburzonego morza

Papiestwo to jedna z najbardziej niezwykłych instytucji świata. W równej mierze fascynuje, co wywołuje gorące dyskusje. Ta książka wyjaśnia narosłe przez wieki kontrowersje i pozwala zrozumieć misję papieża w Kościele i...

Skomentuj artykuł

Franciszek: udam się na francuski cmentarz wojskowy w Rzymie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.