Kraków: styczniowa Msza św. w int. mężczyzn

Kraków: styczniowa Msza św. w int. mężczyzn
(fot. Krzysztof Kołacz)
Krzysztof Kołacz/ BANITA

W najbliższy czwartek - 16 stycznia o godzinie 20:00, po raz pierwszy w Nowym Roku, w krakowskim kościele św. Barbary (Mały Rynek), zostanie odprawiona Msza w intencji mężczyzn - organizowana przez twórców projektu Banita.

Regularne Msze w intencji mężczyzn zapoczątkował w Krakowie o. Grzegorz Kramer SJ. Podczas specjalnie przygotowywanych na te okazje homilii, zgromadzeni na Eucharystii mężczyźni mogą posłuchać o tym jak połączyć bycie mężczyzną z obecnością w Kościele i nieco innym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistą - spojrzeniem wojownika.

DEON.PL POLECA
Krakowskie Msze u św. Barbary cieszą się z miesiąca na miesiąc coraz większą popularnością. Podobnie jak - dedykowany mężczyznom, projekt społecznościowy Banita obecny na Facebook’u, który obecnie skupia ponad 16 200 aktywnych użytkowników.

Po czwartkowej Eucharystii, jeden z piszących do naszej rubryki "Na ostrzu pióra"- Konrad Kruczkowski: syn, mąż, ojciec, jeden z nas, autor bloga haloziemia.pl, podzieli się tym jak Bóg jest obecny w jego życiu.

Serdecznie zapraszamy!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Kraków: styczniowa Msza św. w int. mężczyzn
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.