Ks. Kachnowicz o tym, czego najbardziej brakuje dzisiaj w relacjach

Ks. Kachnowicz o tym, czego najbardziej brakuje dzisiaj w relacjach
(fot. facebook.com/lukasz.kachnowicz)
facebook.com / jp

Duchowny był zaskoczony słowami męża o swojej żonie. "To było naprawdę poruszające". Do tego samego zachęcił innych.

Napisał o tym na Facebooku:

Niedawno na pewnym spotkaniu usłyszałem, jak żona mówiła niesamowicie dobrze o swoim mężu, którego akurat na tym spotkaniu nie było. To było naprawdę poruszające, kiedy mówiła, że ma najlepszego męża na świecie. Wczoraj byłem u nich i mówię temuż mężowi: Słuchaj, ty wiesz, jak twoja żona dobrze mówi o tobie za twoimi plecami? Uśmiechnął się i w rewanżu powiedział dobrze o swojej żonie. No i usłyszałem, że u nich to normalne i nie tylko za plecami mówią o sobie dobrze. Mówią to także sobie., prosto w oczy Było nas tam więcej osób i wiele z nich stwierdziło, że tego brakuje dzisiaj bardzo, w rodzinach, w społeczeństwie, w relacjach: żebyśmy mówili sobie wprost dobre rzeczy. Tak jest! Mówmy! Nie zostawiajmy tego niewypowiedzianego, w domyśle. Artykułujmy miłość, chwalmy siebie nawzajem. To się niby wydaje takie banalne, ale naprawdę wciąż jest tego zbyt mało. Jakbyśmy się wstydzili mówić o sobie dobrze. Nie ma się czego wstydzić. Mówmy o sobie dobrze za plecami, ale i prosto w oczy. #Dobromowa jest fajna!

Niedawno na pewnym spotkaniu usłyszałem, jak żona mówiła niesamowicie dobrze o swoim mężu, którego akurat na tym...

Opublikowany przez Łukasz Kachnowicz Środa, 24 kwietnia 2019

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Szustak OP

Akrobatyka małżeńska to konferencje Adama Szustaka OP, oparte na Słowie Bożym oraz setkach spotkań z małżeństwami i narzeczonymi.

Co w środku? Mnóstwo praktycznych porad dotyczących natury miłości, umiejętności budowania więzi, komunikacji małżeńskiej, seksualności, a także...

Skomentuj artykuł

Ks. Kachnowicz o tym, czego najbardziej brakuje dzisiaj w relacjach
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.