Ks. Teodor Sawielewicz zaprasza na transmisję live w Godzinie Łaski: Ten czas to biblijny kairos, pora zbawienia

Ks. Teodor Sawielewicz zaprasza na transmisję live w Godzinie Łaski: Ten czas to biblijny kairos, pora zbawienia
Ks. Teodor Sawielewicz. Fot. Teobańkologia / YouTube
KAI / pk

- Napływające po tej wspólnej modlitwie świadectwa są dowodem na to, że Maryja nie pozostawiła bez pomocy tych, którzy się do niej wówczas zwracali - mówi ks. Teodor Sawielewicz, lider Teobańkologii. Duchowny, wspólnie ze swoją wspólnotą, zaprasza 8 grudnia na modlitwę online w Godzinie Łaski. Start transmisji o godzinie 12:00.

Przez lata wśród katolików ugruntowała się wiara w to, że Maryja w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia zsyła niezliczone łaski dla duszy i ciała. Pragniemy, aby jak najwięcej osób i w tym roku skorzystało z otwartego nieba w Godzinie Łaski, dlatego 8 grudnia od godz. 12:00 zapraszamy na transmisję modlitwy na kanałach YouTube i Facebook Teobańkologii - informują inicjatorzy akcji.

Podobnie jak rok temu 8 grudnia o godz. 12:00 chcemy zjednoczyć się w tym szczególnym czasie we wspólnej modlitwie. Łączy nas wiara w to, że ten czas to biblijny kairos (pora zbawienia), że "tu i teraz" - przez wstawiennictwo Maryi - mogą dokonać się w nas, w naszym życiu naprawdę wielkie rzeczy. Rok temu sporo ponad 100 000 osób z różnych zakątków Polski i świata zebrało się na transmisji za pośrednictwem Teobańkologii na żywo o 12:00, by zawierzać Maryi wszystko - swoje życie, problemy, nadzieje. Intencje były przeróżne - ludzie prosili o uratowanie małżeństwa, potomstwo, zdrowie, nawrócenie bliskich, opiekę. Napływające po tej wspólnej modlitwie świadectwa są dowodem na to, że Maryja nie pozostawiła bez pomocy tych, którzy się do niej wówczas zwracali - mówi ks. Teodor Sawielewicz.

Transmisja modlitwy w Godzinie Łaski będzie dostępna tutaj:

DEON.PL POLECA

Godzina Łaski to idealna szansa na oddanie naszych trosk Jezusowi przez ręce Maryi

- W życiu często spadają na nas trudności, problemy, kłopoty, które nas dociążają i nie pozwalają swobodnie iść naprzód. Może właśnie teraz nadchodzi czas, aby oddać to wszystko Bogu, wierząc i ufając, że On się wszystkim zajmie? Zrzucić, przy pomocy Matki Bożej, ten niepotrzebny balast z pleców? - zachęca zespół Teobańkologii i dodaje:

"Godzina Łaski to idealna szansa na oddanie naszych trosk Jezusowi przez ręce Maryi! To deszcz łask z otwartego Nieba! Schowajmy nasze »parasole« zwątpienia, narzekania i z wiarą otwórzmy się na to, co Bóg dla nas przygotował!".

Modlitwa na żywo - Godzina Łaski będzie prowadzona przez ks. Teodora Sawielewicza, o oprawę muzyczną zadba diakonia muzyczna Teobańkologii - Teobańkologia Music. W planie transmisji m.in. wspólne pieśni uwielbienia, modlitwa dziękczynna, czy modlitwa o uzdrowienie.

Źródło: KAI / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Ks. Teodor Sawielewicz zaprasza na transmisję live w Godzinie Łaski: Ten czas to biblijny kairos, pora zbawienia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.