Marzenia kompasem od Boga? Nowy numer dwumiesięcznika "meLADY"

Marzenia kompasem od Boga? Nowy numer dwumiesięcznika "meLADY"
(fot. Walt Stoneburner / Foter / CC BY)
KAI / pk

Świadectwo wiary Katarzyny Olubińskiej, dziennikarki DD TVN, rozmowa z Janem Melą, założycielem fundacji "Poza horyzonty" czy felieton Natalii Niemen o sensie istnienia ocen szkolnych - te i wiele innych tekstów można przeczytać w lipcowo-sierpniowym numerze dwumiesięcznika "meLADY". Ukazała się kolejna edycja pisma, które jest nowością na polskim rynku prasowym.

Na łamach pisma przeczytać można m.in. świadectwo wiary Katarzyny Olubińskiej, znanej ze śniadaniowego programu "Dzień dobry TVN". Dziennikarka prowadzi też bloga "Bóg w wielkim mieście", na łamach którego publikuje historie znanych osób i ich wyjątkowych spotkań z Bogiem. Sama chętnie dzieli się świadectwem swojej wiary i opowiada o życiowej sile, którą daje jej Chrystus.

"Jeden z moich ulubionych psalmów, Psalm 37, mówi: Raduj się w Panu, a On spełni pragnienie Twego serca. Moje spełnia i jestem za to wdzięczna, bo oprócz tego, że sama na co dzień bardzo się staram w pracy, to czuję, że po prostu On błogosławi moją drogę" - zwierza się w rozmowie z Eweliną Heine, redaktor naczelną "meLADY" .

Olubińska odpowiada, czy w świecie gwiazd i komercyjnej telewizji jest miejsce dla chrześcijaństwa i czy trudno jest łączyć wiarę z pracą w mediach. "Myślę, że marzenia są kompasem danym nam od Boga, że On w ten sposób podpowiada, w którą stronę w życiu iść" - podkreśla.

DEON.PL POLECA

W rozmowie z Justyną Tobolską Jan Mela, założyciel fundacji "Poza horyzonty", który po utracie ręki i nogi zdobył biegun północny i południowy, podkreśla, że "jeśli czegoś naprawdę pragniemy, to jesteśmy w stanie zrobić bardzo wiele, by to osiągnąć" .

W najnowszym numerze magazynu "meLADY" można przeczytać także: felieton Natalii Niemen o sensie istnienia ocen szkolnych, rozmowę z Aleksandrą Melzacką, nastoletnią mistrzynią żeglarstwa, psychozabawę "czy nadaję się do prowadzenia firmy?", oraz garść podpowiedzi pomocnych przy odkrywaniu i spełnianiu marzeń.

Jak wyjaśnia Ewelina Heine, "meLADY" to luksusowy magazyn dla kobiet z wartościami. "Pokazujemy, że można być kobietą sukcesu, kobietą z klasą, ceniącą równocześnie wartości i dbającą o swoje wnętrze" - dodaje. Jak dodaje, najnowszy numer dwumiesięcznika poświęcony jest marzeniom.

Pismo "meLADY" pojawiło się w sprzedaży w marcu br. Ukazuje się co dwa miesiące, nakładem wydawnictwa Bernardinum z Pelplina, w liczbie 30 tysięcy egzemplarzy.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Marzenia kompasem od Boga? Nowy numer dwumiesięcznika "meLADY"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.