Msza w intencji użytkowników DEON.pl. Wyślij nam swoją intencję

Msza w intencji użytkowników DEON.pl. Wyślij nam swoją intencję
Fot. aj
2 tygodnie temu
DEON.pl

Masz jakiś trudny problem? Pewne sytuacje cię przerastają? Wyślij nam swoją intencję. Jeśli chcesz, możesz też pomodlić się razem z nami.

Redakcja DEON.pl wspólnie z jezuitami związanymi z naszym portalem oraz Wydawnictwem WAM zaprasza do wspólnej modlitwy. Poprzez regularne Msze święte chcemy budzić nasze serca, kierować swoje myśli w stronę Boga, oddawać wszystkie nasze sprawy w Jego ręce.

Następna Msza święta odbędzie się 13 STYCZNIA.

Wpisz swoją intencję w formularzu poniżej:

W duchu dobrowolności zachęcamy do składania ofiar, które będą przeznaczone na cele kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz rozwój portalu DEON.pl. Kliknij tutaj >>

Drodzy Użytkownicy portalu DEON.pl!

Chcielibyśmy Was poinformować, że w najbliższą środę o godz. 15:30 będziemy sprawowali Mszę św. w Waszych intencjach w kaplicy jezuickiego Domu Pisarzy w Krakowie.

Możesz również dołączyć do nas i pomodlić się z nami na żywo. Zapraszamy w każdą drugą środę miesiąca do kaplicy jezuitów w Domu Pisarzy przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie.

Wojciech Morański SJ i redakcja DEON.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
red. kard. Walter Kasper, George Augustin
23,03 zł
32,90 zł

Doświadczenie, które nas połączyło

Jak niegdyś z uczniami na drodze do Emaus, tak i w przyszłości Pan będzie z nami w drodze, obecny w swoim słowie i w łamaniu eucharystycznego chleba. Powie nam: „Nie bójcie...

Skomentuj artykuł

Msza w intencji użytkowników DEON.pl. Wyślij nam swoją intencję
Komentarze (16)
RT
~Renata Teresa
13 stycznia 2021, 12:37
Polecam siebie o wytrwanie do końca w wierze i wszystkich moich bliskich, moje dzieci i ich bliskich o łaskę wiary, o dobrą śmierć, błogosł. Boże na życie doczesne i wieczne. Amen Dziękuję RenataTeresa, formularz zgłoszeniowy nie działa
BB
Barbara Barbara
10 stycznia 2021, 09:07
Proszę o błogosławieństwo macierzyństwem , zdrowiem i miłością Bóg zapłaci Basia N.
GK
Grzegorz Kierpiec
9 stycznia 2021, 23:08
Msza Święta? A na zdjęciu Katedra Luterańska w Reykiawiku. A niedaleko niej stoi Katedra rzymsko-katolicka - też by było ładne zdjęcie.
AN
Ania Nowak
11 stycznia 2021, 08:53
Za dużo wymagasz od deonu... ładna fotka to wstawili, nie sądź,że ktoś się zastanawia co to kościól, nie ten poziom, to przecież jezuicki portal jest ;)
EN
~E. N.
7 stycznia 2021, 12:09
Dla wszystkich par ktore w czasie pandemii przyjma sakrament malzenstwa, aby dostali okazje przygotowania sie duchowo, n.p. m.in. mogli uczestinczyc w bogatym duchowo kursie przedmalzenskim, mimo aktualnych okolicznosci i aby na ten wyjatkowy czas przygotowan i czekania na przyjecie sakramentu otworzyli swoje serca dla Pana Boga i weszli w glebi siebie razem jako para.
KW
~Karina Wierzbowska-Drabik
9 grudnia 2020, 15:23
Czy ta Msza Świeta będzie transmitowana ?
KA
Katarzyna Agnieszka Rita Wieczorek
7 grudnia 2020, 23:12
Kasia Proszę o stabilność emocjonalną i życiową oraz pomoc w dokonywaniu prawidłowych wyborów.
DK
~Dorota Kutyła
6 grudnia 2020, 19:19
Panie Boże, proszę o tym, bym umiała z Tobą działać, bym słyszała, co do mnie mówisz, jaki masz plan na moje życie, bym Ci zaufała i w pełni pokochała. Powierzam Ci też to, co mnie cieszy, co mi daje nadzieję, co mnie napawa lękiem i smutkiem. Wiesz to lepiej niż ja, jeśli ja nie widzę tego, co mam zrobić, bym poczuła się szczęśliwa, proszę powiedz mi to i pokieruj moimi krokami i moim życiem. Bardzo Ci dziękuję Dorota Proszę też za innych, zwłaszcza za chorych: Zbigniewa, Leszka, Adama, Marcina, Andrzeja, Roberta, Jolę, Anetę, Ulę. Uratuj ich.
BS
~Bogumiła Sobczyk
6 grudnia 2020, 17:24
Proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne mojej córki Julii. Aby brak kontuzji był powodem ponownych sukcesów w sporcie. Aby Maryja i Jezus wspierali ją w drodze ziemskiego pielgrzymowania oraz wzmacnianli w wierze. Niech będzie ona głęboka i prawdziwa.
BK
Barbara Kraszewski
4 grudnia 2020, 17:03
prosba o ulge w cierpieniu dla mojego taty Stanislawa
IO
~Irena Ozimska
4 grudnia 2020, 15:01
Proszę o zdrowie,mądrość i silną wiarę dla siebie i dla moich dzieci i wnucząt.
SG
~S G
3 grudnia 2020, 06:04
Panie Boże proszę żebym ułożyła sobie życie, ustatkowała się, o dobrego męża dla mnie.
MK
~Martyna Kk
2 grudnia 2020, 12:17
O zdrowie całej swojej rodziny
KD
~Karolina D.
2 grudnia 2020, 12:11
Bardzo, bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia Rossany San Juan, która niedawno przeszła operację a także o dobry wynik badania histopatologicznego na który czeka... Karolina D.
E
Ewelina ~
9 listopada 2020, 10:10
O powrót do zdrowia i ulgę w cierpieniu dla Józefa
KM
~Kinga MS
4 listopada 2020, 13:42
O zdrowie dla syna, którego noszę jeszcze pod swoim sercem, aby złe rokowania nie potwierdziły się i aby nastąpiło szczęśliwe rozwiązanie.

Skomentuj artykuł

Msza w intencji użytkowników DEON.pl. Wyślij nam swoją intencję
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.