O. Leon Knabit dziękuje kard. Dziwiszowi

O. Leon Knabit dziękuje kard. Dziwiszowi
(fot. shutterstock.com)
KAI/ facebook.com/ ed

Powstaje video-podziękowanie wiernych dla kardynała Stanisława Dziwisza. W akcję prowadzoną przez wolontariuszy ŚDM włączył się m.in o. Leon Knabit OSB.

"Życzenia trwania przy Panu w najdłuższe lata i wyrazy podziękowania za wszelkie dobro, jakie otrzymał Kościół krakowski, powszechny i ja niegodny" - powiedział na nagraniu zamieszczonym na stronie inicjatywy o. Knabit.

Podziękowania w ramach akcji #DziękujemyKardynałowi złożyła również redakcja "Gościa Krakowskiego".

"Dziękujemy za wszystkie ważne wydarzenia, w których razem mogliśmy uczestniczyć i za wszystkie dobre słowa skierowane do nas" - powiedzieli na przesłanym filmie dziennikarze.

Z kolei studenci Akademii Ignatianum w Krakowie podziękowali hierarsze za coroczne wsparcie akcji "Rodacy-Bohaterom", wszelką życzliwość i dobre słowo. Natomiast stypendyści Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" wspomnieli spotkania opłatkowe z kardynałem: "Dziś za całego serca dziękujemy i wołamy: "Bóg zapłać za ten cudowny czas!".

Wierni dziękują kard. Dziwiszowi za Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, modlitwę i błogosławieństwa czy udzielony sakrament bierzmowania. Paweł z Raby Wyżnej wyraził wdzięczność za możliwość dotknięcia świętości Jana Pawła II na audiencji prywatnej. "Dziękuję Ci za ojcowską troskę - o powołanie kapłańskie, ale i o to, co się dzieje w naszych rodzinach" - dodał.

Akcja #DziękujemyKardynałowi polega na nadsyłaniu krótkich, około 20-sekundowych nagrań z wyrazami wdzięczności za posługę ustępującego metropolity krakowskiego. Przesłane dotychczas filmiki można obejrzeć na stronie www.dziekujemykardynalowi.krakow2016.com.

Zmontowane z nadesłanych filmików nagranie zostanie zaprezentowane kard. Dziwiszowi podczas trzeciego spotkania rekolekcji "Ogień dla nas i całego świata", które odbędzie się już w najbliższą sobotę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

O. Leon Knabit dziękuje kard. Dziwiszowi
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.