Daj szansę dzieciom z Rwandy na lepszy start w przyszłość

Daj szansę dzieciom z Rwandy na lepszy start w przyszłość
(fot. LongJon / Shutterstock.com)
Fundacja "Daj mi czas"

Jedyną szansą na wyksztalcenie elity umysłowej, która przyczyni się do poprawy ogólnej sytuacji Rwandy jest inwestowanie w odpowiednią edukację dzieci już od najmłodszych lat. Pomocą należy objąć dzieci już w wieku przedszkolnym zapewniając im nie tylko troskliwą opiekę, dając szansę na beztroskie dzieciństwo, ale również organizując odpowiednie zajęcia dydaktyczne (w duchu pedagogiki Marii Montessori).

Dlatego też, Fundacja "Daj mi czas" w 2015 roku we współpracy ze Zgromadzeniem Księży Marianów (które bezpośrednio na miejscu w Rwandzie realizuje wsparcie dla miejscowej ludności) rozpoczęła zbiórkę na budowę przedszkola w Nyakinama, a w kwietniu 2017 r. powstał program edukacyjnej adopcji dziecka nazwany "Daj mi szansę". W inicjatywę może włączyć się każdy, dla kogo nie jest obojętny los dzieci z Rwandy i ma możliwość wpłacania comiesięcznie kwoty 16 Euro przez zadeklarowany okres. W ten sposób w pierwszym etapie wesprą Państwo budowę placówki w Nyakinama a później sfinansują Państwo konkretnemu dziecku edukację w przedszkolu. Ze względu na stabilną sytuację gospodarczą w Rwandzie, ogromny skok ekonomiczny i powstanie formalnych instytucji finansowych możecie być Państwo spokojni o "bezpieczeństwo darowizny".

Daj szansę dzieciom z Rwandy na lepszy start w przyszłość wspierając naszą inicjatywę:

  • dokonując dobrowolnych wpłat na konto bankowe Fundacji "Daj mi czas" wpłaty w PLN nr 45 1140 2017 0000 4702 1084 8366, wpłaty w EURO nr 62 1140 2004 0000 3012 0508 2336 BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
  • wpłacając 1% podatku na rzecz naszej Fundacji podając KRS 0000225682 z dopiskiem "Rwanda"
  • oraz przede wszystkim udziałem w edukacyjnej adopcji serca "Daj mi szansę" zorganizowanej przez Fundację "Daj mi czas". Deklaracja udziału jest dostępna do pobrania na stronie www.dajmiczas.org oraz w sekretariacie Fundacji przy ul. Tomcia Palucha 25 w Warszawie - Ursus.

Warto zrobić coś dobrego! Dziś Ty pomożesz dzieciom z Rwandy a z pewnością okazana pomoc drugiemu człowiekowi do Ciebie wróci!

Dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać kontaktując się z nami pod nr telefonu 22 662 74 75 lub mailowo sekretariat@poem.pl

DEON.PL POLECA

Jeśli jesteś zainteresowany/a włączeniem się w naszą akcję SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, a udzielimy wszelkich informacji.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Daj szansę dzieciom z Rwandy na lepszy start w przyszłość
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.