Jak uprościć życie? Odpowiada ks. Krzysztof Grzywocz

Jak uprościć życie? Odpowiada ks. Krzysztof Grzywocz
(fot. Serce i nerki / youtube.com)
3 lata temu
Informacja prasowa / pk

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czego rzeczywiście pragniesz? Boisz się, że kolejny krok okaże się błędem? A może podejmujesz wciąż nowe aktywności, ale nic nie daje ci satysfakcji?

Wielu z nas boryka się z problemem rozeznawania drogi życiowej. Świat w tym zakresie ma nam wiele do zaoferowania, jednak nietrudno się w tym wszystkim zgubić. W którym kierunku pójść? Jak mądrze podejmować decyzje i przestać być niezadowolonym ze wszystkiego?

Podpowiedź znajdziesz w audiobooku "Jak uprościć życie", w którym ksiądz Krzysztof Grzywocz - uznany rekolekcjonista, dr teologii duchowości, terapeuta i autor - wyjaśnia, czym nasze trudności mogą być spowodowane, oraz wskazuje, co w życiu jest istotne.

Pozwala nam także odkryć konkretne dary, którymi Chrystus dzięki swojemu ubóstwu nas ubogaca. Nazywa trzy z nich: ufność, mądrość, wzajemność, posługując się niesamowitymi obrazami z życia i Ewangelii.

Słowa ks. Krzysztofa stają się pomocą w dokonywaniu ważnych życiowych wyborów, ale również w podejmowaniu tych mniej znaczących, codziennych decyzji.

Ten audiobook przeznaczony jest dla każdego, kto czuje, że stracił orientację i zupełnie nie wie, co robić, żeby wreszcie było dobrze, ale też dla tego, kto chce się upewnić, czy działa zgodnie z wolą Bożą, lub tego, kto stawia Bogu pytanie: "Cóż mam uczynić?".

Jesteś gotowy dać się wyprowadzić z doliny utrapień i niepewności?

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Jak uprościć życie? Odpowiada ks. Krzysztof Grzywocz
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.