Ks. Krzysztof Grzywocz o tym, co odbiera nam szczęście

Ks. Krzysztof Grzywocz o tym, co odbiera nam szczęście
(fot. Bianca Jordan / unsplash.com)
Logo źródła: 2ryby / ks. Krzysztof Grzywocz

"Powiedziała do mnie zdanie, które do dziś brzmi jak psalm. Proszę księdza, żałuję w życiu tylko jednego…". Ks Krzysztof Grzywocz opowiada o swojej rozmowie z panią Janiną.

DEON.PL POLECA
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czego rzeczywiście pragniesz? Boisz się, że kolejny krok okaże się błędem? A może podejmujesz wciąż nowe aktywności, ale nic nie daje ci satysfakcji?

Wielu z nas boryka się z problemem rozeznawania drogi życiowej. Świat w tym zakresie ma nam wiele do zaoferowania, jednak nietrudno się w tym wszystkim zgubić. W którym kierunku pójść? Jak mądrze podejmować decyzje i przestać być niezadowolonym ze wszystkiego?

Podpowiedź znajdziesz w audiobooku "Jak uprościć życie", w którym ksiądz Krzysztof Grzywocz - uznany rekolekcjonista, dr teologii duchowości, terapeuta i autor - wyjaśnia, czym nasze trudności mogą być spowodowane, oraz wskazuje, co w życiu jest istotne.

Pozwala nam także odkryć konkretne dary, którymi Chrystus dzięki swojemu ubóstwu nas ubogaca. Nazywa trzy z nich: ufność, mądrość, wzajemność, posługując się niesamowitymi obrazami z życia i Ewangelii.

Słowa ks. Krzysztofa stają się pomocą w dokonywaniu ważnych życiowych wyborów, ale również w podejmowaniu tych mniej znaczących, codziennych decyzji.

Ten audiobook przeznaczony jest dla każdego, kto czuje, że stracił orientację i zupełnie nie wie, co robić, żeby wreszcie było dobrze, ale też dla tego, kto chce się upewnić, czy działa zgodnie z wolą Bożą, lub tego, kto stawia Bogu pytanie: "Cóż mam uczynić?".

Jesteś gotowy dać się wyprowadzić z doliny utrapień i niepewności?

Ks. Krzysztof Grzywocz o tym, co odbiera nam szczęście - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Pilarz

Najdokładniejszy i najbardziej kompletny polski przewodnik po Camino Portugués

Zawiera wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania i przejścia najchętniej wybieranej przez Polaków drogi do Santiago de Compostela, uwzględniając różne warianty trasy.

Dodatkowo po raz pierwszy w...

Skomentuj artykuł

Ks. Krzysztof Grzywocz o tym, co odbiera nam szczęście
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.