Konferencja "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność"

Konferencja "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność"
(fot. shutterstock.com)

Stawianie na praktykę i inspirowanie przedsiębiorców we wdrażaniu bożych zasad w firmie, społeczeństwie i w kulturze - to motyw przewodni pierwszego takiego w Polsce wydarzenia - konferencji ewangelizacyjnej z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski - "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność".

Odbędzie się ona 5 i 6 listopada 2016 roku w Poznaniu, bo to właśnie tutaj - jak mówią źródła - "zaczęła się Polska". Takim też początkiem nowego myślenia o sobie, swojej firmie i przedsiębiorstwie ma być ta konferencja. 
Głównym organizatorem jest Fundacja Dzieła Chrześcijańskiego Biznesu. Współorganizatorami wydarzenia są: Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent" oraz Stowarzyszenie Chrześcijańskich Przedsiębiorców i Menedżerów Nostra Res. 
Patronat strategiczny nad konferencją objęła Firma Krystyna Janda Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Patronat medialny na chwilę obecną przyznali: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Deon.pl, Opoka.org.pl, Katolik.pl, Chrzest966.pl, Nasz Głos Poznański, Sucholeski Magazyn Mieszkańców Gminy. 
Konferencja jest ogólnopolska, ale swój udział zapowiedzieli uczestnicy z zagranicy, w tym gość specjalny - Frank Brandenberg, prezes organizacji chrześcijańskich przedsiębiorców z Niemiec. Znaczenie i rolę polskich przedsiębiorców podkreśli obecność takich prelegentów jak m.in.: Jarosław Cybulski, prezes i współwłaściciel firmy KRYSTYNA JANDA Sp. z o.o. oraz Zenon i Lidia Kufel, współwłaściciele A. Damięcka, L. Kufel PHU METALEX S.c. (firma rodzinna). 
Jakie będą konkretne tematy wystąpień? Dowiemy się o tym wkrótce. Kluczem do nich będzie sam tytuł konferencji, który określa cztery główne obszary tematyczne. 
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej dedykowanej konferencji: http://www.brfh.pl
Szczegółowe informacje w sprawie zapisów na konferencję można uzyskać u pani Karoliny Krzywdy (rejestracja@brfh.pl, tel. 603 728 848).
W kwestiach medialnych prosimy o kontakt z panem Dominikiem Górnym 
(mariah@wp.pl, tel.: 695-732-393)

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Konferencja "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.