Wołczyn: Pięć dni smakowania

Wołczyn: Pięć dni smakowania
Informacja prasowa

Wspólna modlitwa, spanie pod namiotami, koncerty. W dniach od 10 do 14 lipca młodzież z całej Polski zjedzie się do Wołczyna (woj. opolskie), aby wziąć udział w XXIII Spotkaniu Młodych. Organizatorem wydarzenia jest Zakon Braci Mniejszych Kapucynów.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi "Smak nawrócenia". Nawiązuje ono do "Testamentu" św. Franciszka, gdzie swój przełom w życiu - spotkanie z Bogiem - święty z Asyżu opisuje jako "słodycz duszy i ciała".

- Poszczególne dni Spotkania oprzemy na smakach: goryczy fałszu, słodyczy spotkania, soli miłości. - mówi brat Artur Borkowski OFMCap - Chcemy doprowadzić młodych ludzi do zaakceptowania siebie. Dać im pewność, że Bóg ich kocha, że patrząc na nich, nie chce ich od razu poprawiać i korygować, ale dać poczucie bycia przyjętym.

Wołczyn to nie tylko wspólna modlitwa, ale też dobra muzyka i konferencje wyjątkowych gości. Swoją obecność potwierdzili prelegenci, tacy jak Ula Mela i Mateusz Ochman. Wieczorami na scenie pojawią się zespoły: Tau, Play&Pray, Rock and Fire i KapEl'a.

Zapisy na to wydarzenie ruszyły 1 czerwca. Ilość miejsc: nieograniczona. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.wolczyn.kapucyni.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Wołczyn: Pięć dni smakowania
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.