[PILNE] Ksiądz pobity na terenie parafii. Sprawcą 32-letni mężczyzna

[PILNE] Ksiądz pobity na terenie parafii. Sprawcą 32-letni mężczyzna
57-letni wikary został pobity na terenie parafii w Dobczycach (fot. depositphotos.com)
gazetakrakowska.pl / tk

We wtorek 26 kwietnia na terenie parafii w Dobczycach (woj. małopolskie) doszło do pobicia wikarego. Sprawcą był 32-letni mężczyzna, który został zatrzymany. Ksiądz doznał lekkich obrażeń.

Wikary pobity na terenie parafii

O pobiciu 57-letniego wikarego na terenie parafii w Dobczycach poinformował oficer prasowy myślenickiej policji mł. asp. Dawid Wietrzyk. Do zdarzenia miało dość we wtorek 26 kwietnia w godzinach porannych.

„32-letni mieszkaniec Dobczyc miał pojawić się na terenie parafii i domagać spotkania z proboszczem. Jego akurat nie było na miejscu, w związku z czym mężczyzna postanowił wyładować swoją agresję na 57-letnim wikarym, który został kilkakrotnie uderzony w twarz” – czytamy na portalu gazetakrakowska.pl.

- W tej chwili ze względu na dobro postępowania nie udzielany bardziej szczegółowych informacji na temat przebiegu zdarzenia. Trwają jeszcze przesłuchania w tej sprawie – powiedział mł asp. Dawid Wietrzyk.

DEON.PL POLECA


Sprawca pobicia został zatrzymany, jednak nie usłyszał jeszcze zarzutów.

Źródło: gazetakrakowska.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gabriel Glinka

W wieku kilkunastu lat uciekł z domu i zaczął stawiać pierwsze samodzielne kroki - na ścieżkach zła. Poruszał się na nich coraz szybciej i pewniej, przekraczając wkrótce granice mrocznego świata przestępczości zorganizowanej.

Stał się człowiekiem...

Skomentuj artykuł

[PILNE] Ksiądz pobity na terenie parafii. Sprawcą 32-letni mężczyzna
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.