Przerażające sceny w trakcie pierwszej komunii. Do kościoła wszedł uzbrojony nastolatek

Przerażające sceny w trakcie pierwszej komunii. Do kościoła wszedł uzbrojony nastolatek
W trakcie pierwszej komunii świętej do kościoła w Abbeville wszedł uzbrojony nastolatek (fot. NEWS 15 / YouTube.com)
aciprensa.com / tk

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Abbeville (USA). W czasie kiedy odbywała się uroczystość pierwszej komunii świętej, na teren świątyni wszedł nastolatek z bronią w ręku.

Uzbrojony nastolatek w kościele

W kościele w Abbeville (Luizjana) przebywało 60 dzieci wraz z innymi wiernymi. W pewnym momencie do środka wszedł uzbrojony 16-latek. Wierni szybko spostrzegli napastnika i obezwładnili go, zanim doszło do tragedii. W kościele wybuchła jednak panika, ponieważ nastolatek twierdził, że w pobliżu może znajdować się druga osoba z bronią w ręku.

DEON.PL POLECANa miejsce wezwano policję, lecz po przeszukaniu terenu funkcjonariusze nie znaleźni kolejnego napastnika.

Jak podaje portal opoka.org.pl, "16-letni podejrzany został oskarżony o terror i dwa przestępstwa posiadania broni palnej przez nieletniego. Trafił do Abbeville General Hospital w celu przeprowadzenia oceny poczytalności".

- Jesteśmy wdzięczni Bogu, że udało się uniknąć tragedii. Módlmy się, aby położono kres wszelkim groźbom stosowania przemocy wobec niewinnych ludzi – powiedział po niebezpiecznym zdarzeniu biskup diecezji Lafayette John Douglas Deshotel.

Źródło: aciprensa.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Sabine Bernau

Coraz więcej osób spostrzega siebie samych jako chorobliwie roztargnionych i ogarniętych wewnętrznym niepokojem. Wiele z nich, szukając źródła tego stanu, dowiaduje się z zaskoczeniem, że ma ADHD. Niektórzy rozpoznają własne objawy w zachowaniu swoich dzieci...

Skomentuj artykuł

Przerażające sceny w trakcie pierwszej komunii. Do kościoła wszedł uzbrojony nastolatek
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.