Siostra Bałchan w akcji #hot16challenge2 nominowała kard. Krajewskiego

Siostra Bałchan w akcji #hot16challenge2 nominowała kard. Krajewskiego
(fot. Anna Bałchan / youtube.com)
1 miesiąc temu
KAI / kk

S. Anna Bałchan SMI, prezes Stowarzyszenia „PO-MOC”, wzięła udział w inicjatywie #hot16challenge2. Zakonnica zarapowała o tym, by w czasie pandemii nie być obojętnym, a do akcji nominowała kard. Konrada Krajewskiego.

S. Anna Bałchan znana jest ze sprawowania opieki nad kobietami, które stały się ofiarami przemocy, handlu ludźmi bądź prostytucji. Stowarzyszenie założone przez nią udziela pomocy zarówno poprzez stałą opiekę w prowadzonym ośrodku, jak i doraźne wsparcie ze strony terapeutów i prawników.

Na filmiku zamieszczonym na swoim facebookowym profilu w ramach akcji #hot16challenge2 zakonnica ze Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej rapuje ubrana w czapkę z daszkiem, rozpinaną bluzę i łańcuch na szyi.

Przyszła pora na mój #hot16challenge2???? AMEN! <3 ????????????link do...

Opublikowany przez Annę Bałchan Czwartek, 28 maja 2020

- Miłość dają, Tobie powierzamy ich. Ich codzienność, Tobie powierzamy, ich codzienność. Nie bądź obojętny, nie bądź tak bardzo spięty - brzmi fragment rapu przygotowanego przez s. Bałchan.

S. Bałchan do udziału w akcji nominowała kard. Konrada Krajewskiego i Barbarę Janygę.

Akcja #Hot16challenge polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu do udziału w inicjatywie kolejnych osób, które mają stworzyć swoje nagranie rapu w ciągu 72 godzin. Akcji towarzyszy zbiórka środków na wsparcie lekarzy i szpitali w walce z koronawirusem. Jak podano na stronie www.siepomaga.pl/hot16challenge na chwilę obecną zebrano na ten cel już ponad 3,3 mln zł.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Brat Marek z Taizé, Piotr Żyłka
19,31 zł
32,18 zł

Spotkaj Boga w ciszy i prostocie

Mała, burgundzka wioska. Skromne zabudowania. Cisza. Spokój. Kontemplacja i modlitwa. To właśnie tu, od ponad siedemdziesięciu lat, przyjeżdżają tysiące młodych ludzi. Czego szukają? Co pragną zmienić? Dlaczego, nawet po...

Skomentuj artykuł

Siostra Bałchan w akcji #hot16challenge2 nominowała kard. Krajewskiego
Komentarze (5)
BC
~B C
3 lipca 2020, 16:02
Piękne nagranie a jak tak sobie myślę ,że być może warto nagrać coś zadedykowanego dla osób z nerwicą bojących się iść do kościoła z powodu koronawirusa ? Osobiście ciężko mi było powrócić na mszę z tego powodu i tego strachu przed wirusem ale jest już troszeczkę lepiej i znowu cieszę się z udziału w niedzielnej mszy a może za jakiś czas przestanę się bać chodzić do komunii bo niestety mam z tym obecnie ogromny problem teraz i komunia wiąże się dla mnie z ogromnym stresem i strachem dlatego nie chodzę do komunii bardzo mi smutno z tego powodu.
AW
~ania waliszko
1 czerwca 2020, 18:26
prostactwo?
AE
~Adam Ewa
1 czerwca 2020, 23:52
Aniu, "nie bądź taka spięta!" ;-DDD Jak nie chcesz, to nie pomagaj. Ludzie sobie poradzą bez ciebie.  
30 maja 2020, 23:22
Sądząc po minusach, część czytelników Deonu słucha wyłącznie Palestrinę, część Mozarta, część Arvo Parta. Kto by pomyślał...
AT
~Aga Tom
3 czerwca 2020, 04:44
Niekoniecznie. Wydaje mi się, że gust muzyczny nie ma tu nic do rzeczy. To się zowie hejtem. A szkoda...

Skomentuj artykuł

Siostra Bałchan w akcji #hot16challenge2 nominowała kard. Krajewskiego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.