Spotkanie Młodych Lednica 2000: Już po raz XXVI Chrystus zwołuje nas do Źródeł Chrzcielnych Polski

Spotkanie Młodych Lednica 2000: Już po raz XXVI Chrystus zwołuje nas do Źródeł Chrzcielnych Polski
Fot. depositphotos.com
PAP/ kb

Młodzi Przyjaciele! Już po raz dwudziesty szósty Chrystus zwołuje nas do Źródeł Chrzcielnych Polski. Zapraszam Was na sobotę 4 czerwca 2022 na Pola Lednickie! – podkreślił w zaproszeniu skierowanym na tegoroczne Spotkanie Młodych Lednica 2000 duszpasterz spotkania Tomasz Nowak OP.

"Młodzi Przyjaciele! Już po raz dwudziesty szósty Chrystus zwołuje nas do Źródeł Chrzcielnych Polski. Zapraszam Was na sobotę 4 czerwca 2022 na Pola Lednickie! Po dwuletniej obecności tylko on-line mamy możliwość spotkania się znów +na żywo+" – podkreślił w zaproszeniu duszpasterz.

4 czerwca Spotkanie Młodych Lednica 2000

Wskazał, że tegoroczne Spotkanie Młodych Lednica 2000 odbędzie się pod hasłem: "Na krańce świata".

"Za tymi słowami kryje się pragnienie Pana Jezusa, który posłał Apostołów do głoszenia Ewangelii. Wiemy, że te słowa dotyczą także każdego i każdej z nas. Widzimy, z jakim rozmachem realizował je św. Paweł i wielu innych pragnących żyć na wzór Apostołów. Widzimy je w św. Dominiku i św. Jacku, który 800 lat temu dotarł z braćmi do Polski" – podkreślił.

DEON.PL POLECA

"Pragniemy, aby te słowa dotarły do młodych ludzi także dzisiaj. Zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek byli na Lednicy i każdego, kto pragnie tu przybyć, by słuchać słowa Bożego, uwielbiać Boga i tworzyć wspólnotę wiary. Szczególnie zapraszamy młodzież z Ukrainy, aby wspólnie modlić się o pokój. Drodzy Bracia w Kapłaństwie, pomóżcie młodzieży dotrzeć na Pola Lednickie!" – dodał.

Źródło: PAP / kb

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Spotkanie Młodych Lednica 2000: Już po raz XXVI Chrystus zwołuje nas do Źródeł Chrzcielnych Polski
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.